Zaloguj się | Rejestracja

Sztafeta charytatywna "Mundur na rowerze"

niedziela, 01 lipca 2018 r., godz. 13:26  |  Wersja do druku

Do sztafety charytatywnej "Mundur na rowerze" dołączył w czwartek, 28 czerwca brodnicki policjant sierż szt. Janusz Brytan. Funkcjonariusz pokonał na swoim jednośladzie 257 kilometrów w 14 godzin i 17 minut. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie dwóch funkcjonariuszy - policjanta i strażaka, którzy ucierpieli podczas wykonywania obowiązków służbowych.Brodnicki policjant sierż.szt Janusz Brytan, dołączył do sztafety charytatywnej "Mundur na rowerze" zorganizowanej przez grupę koleżeńską, w której zrzeszeni są funkcjonariusze różnych służb mundurowych, a ich celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie poszkodowanych funkcjonariuszy w czasie służby. Akcję swoim patronatem honorowym objęło Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Sekcja Polska.

Trasa rozpoczęła się 22 maja w Białymstoku, a zakończy 30 czerwca w Łodzi. Liczy ona ponad 6100 km i przebiega przez 130 miast Polski. Tegoroczna sztafeta poświęcona jest zbieraniu funduszy na leczenie i rehabilitację policjanta st. sierż. Marcina Miniaka z komisariatu policji w Łodzi oraz asp. szt. Arkadiusza Dąbrowskiego – z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Łodzi, którzy zostali ciężko ranni podczas wykonywania obowiązków służbowych. W trakcie sztafety, po dojechaniu do każdego z miast, które obejmuje trasa, uczestnicy przekazują sobie symbol akcji, tj. dwie bransolety splecione z linki paracord.

Sierż.szt. Janusz Brytan pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy dołączył do funkcjonariuszy z Rypina i razem z nimi ruszył do Iławy przekazać bransoletki tamtejszym mundurowym. Policjant nie zakończył swojej trasy w Iławie. Funkcjonariusz z Iławy dojechał do Grudziądza, Chełmna i Bydgoszczy, po czym wrócił do domu. Łącznie przez 14 godzin i 17 minut pokonał 257 kilometrów.


reklama

Źródło: st.asp. Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy KPP Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama