Zaloguj się | Rejestracja

Twórcze Spotkania w Klubie Seniora

czwartek, 23 maja 2024 r., godz. 10:23  |  Wersja do druku

W klubie seniora w Szabdzie zawsze dużo się dzieje. Seniorzy mogą uczęszczać na różnorodne zajęcia, które przynoszą im wiele radości. A jest w czym wybierać, bo mają do dyspozycji warsztaty kulinarne, rękodzielnicze, taneczne, muzyczno-wokalne, sportowo-ruchowe i pracy twórczej.Seniorzy nie mają czasu na odpoczynek, bo w Klubie Seniora w Szabdzie odbył się cykl różnorodnych warsztatów, które przyciągnęły wielu uczestników. Oto krótkie podsumowanie:

Warsztaty Kulinarne: Pod kierunkiem Anny Florkiewicz, seniorzy przygotowali wyśmienity trzydaniowy posiłek. W menu znalazł się barszczyk ukraiński, paszteciki ze szpinakiem oraz na deser japoński makowiec. To była prawdziwa uczta zarówno dla ducha, jak i ciała.

Warsztaty Rękodzielnicze: Violetta Szulc wprowadziła seniorów w świat origami. Te zajęcia nie tylko rozwijają umiejętności manualne i przestrzenne, ale także poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację.

Warsztaty Taneczne: Pod okiem Marka Tęgowskiego seniorzy zgłębiali tajniki różnych kroków i figur tanecznych. Taniec okazał się doskonałym sposobem na poprawę koordynacji oraz funkcji motorycznych.

Warsztaty Pracy Twórczej: Prowadzone przez Violettę Szulc. Seniorzy projektowali i szyli kwiaty z tkanin, inspirując się naturą. Zajęcia te pobudzały kreatywność i wyobraźnię uczestników.
Każdy z warsztatów dostarczył seniorom nie tylko nowych umiejętności, ale również wiele radości i okazji do integracji.

Warsztaty Muzyczno - Wokalne: Z Mariolą Seliwiorstow ćwiczą dykcję, śpiew w wielogłosie i prawidłowy oddech.

Warsztaty Sportowo-Ruchowe: Prowadzone przez Bartosza Kaniewskiego, podczas których wykonują ćwiczenia wzmacniające górną część pleców, poprawiające mobilność w obręczy barkowej.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Twórcze Spotkania w Klubie Seniora w Szabdzie/fot. nadesłane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej