Zaloguj się | Rejestracja

Otwarcie studia nagrań w Brzoziu

poniedziałek, 20 listopada 2023 r., godz. 09:14  |  Wersja do druku

W piątek, 10 listopada uroczyście oddano do użytku multimedialne studio nagrań w budynku po byłym gimnazjum w Brzoziu. Otwarcie odbyło się w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości i połączono je z obchodami tego święta.Inwestycja w Brzoziu to nowoczesna i w pełni wyposażona sala widowiskowa wraz ze studiem multimedialnym, z którego będą mogli korzystać mieszkańcy gminy ( i nie tylko). Składa się ona z trzech pomieszczeń. Pierwsze z nich to sala widowiskowa z profesjonalną, modułową sceną, nowoczesnym oświetleniem i nagłośnieniem, a także z wieloma instrumentami muzycznymi. Sprzęt pozwala na projekcje tradycyjne i hologramowe. Obok sali widowiskowej znajduje się reżyserka czyli control room. Ma ona profesjonalną czterokomorową konsoletą, za pomocą której można nagrywać koncerty, miksować i tworzyć utwory. Trzecie z pomieszczeń to tzw. liveroom, w którym docelowo będą znajdowały się instrumenty muzyczne. Będzie ono przeznaczone do prób zespołów nagrywających utwory. W liveroomie znajduje się kabina wokalna – całkowicie wygłuszone pomieszczenie, wyposażone w tablet z podglądem na reżyserkę, mikrofon i słuchawki.

Otwarcie połączone z obchodami Narodowego Święta Niepodległości zgromadziło wielu gości. Był klimatyczny koncert, uroczyste przemówienia i poświęcenie inwestycji, a także wystawa okolicznościowa "Symbole Narodowe" w Klubie Seniora “Brzozowy Raj” i emisja filmu “Niezwyciężeni”. Był to z pewnością niezwykły wieczór, tym bardziej, że podobnych inwestycji na terenie naszego powiatu jeszcze nie ma. Teraz tylko należy poczekać na efekty. Z pewnością znajdą się chętni gotowi do skorzystania z oferty gminy Brzozie.

Inwestycja dofinansowana została z operacji “Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania “Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Projekt nosi nazwę “Kultura Hybrydowa 3.0 – stworzenie sali widowiskowej ze studiem multimedialnym do nagrań i transmisji on-line w Brzoziu”. Celem tego projektu było stworzenie sali widowiskowej ze studiem multimedialnym do nagrań i transmisji on-line. Ma ono służyć do organizowania i animowania uczestnictwa społeczności wiejskiej w wydarzeniach artystycznych, kulturalnych i integracyjnych.

Źródło: Urząd Gminy Brzozie

Otwarcie studia nagrań w Brzoziu:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej