Zaloguj się | Rejestracja

II edycja Festiwalu ClassiX

czwartek, 12 listopada 2020 r., godz. 11:44  |  Wersja do druku

Druga edycja Festiwalu ClassiX przeszła do historii. Była nietypowa, jak zresztą wszystko, co dzieje się w obecnym czasie. Z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju, Festiwal ClassiX przeniesiony został do Internetu.Przez 4 dni trwała druga edycja Festiwalu ClassiX. Z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju, Festiwal ClassiX przeniesiony został do Internetu, a koncerty transmitowane były za pośrednictwem FB, YT i Telewizji Kablowej Eltronik.

W ramach dni festiwalowych wystąpili:
7.11.2020 – Llovage czyli występ duetu w składzie: Olo Walicki (kontrabas) i Jacek Prościński (perkusja). Spotkanie z muzyką elektroniczną i jazzem.

8.11.2020 - Kwartet Camerata / Camerata Quartet czyli świat muzyki klasycznej. Zespół wykonał dwa kwartety smyczkowe - L. van Beethovena i R. Statkowskiego, a muzyce towarzyszyła wizualizacja Pushka Studio (Bartosz Wójcicki i Radosław Deruba).

9.11.2020 - Hania Rani & Dobrawa Czocher czyli święto muzyki modern classic. Duet wykonał utwory Grzegorza Ciechowskiego w autorskiej aranżacji na fortepian i wiolonczelę z albumu "Biała Flaga".

11.11.2020 - Konglomerat Big Band Podczas koncertu została zaprezentowana "Symfonia Brodnicka" napisana przez Mata Kwiatkowskiego, dedykowana na 100. lecie powrotu miasta do Macierzy. Kompozycja wykonał Konglomerat Big Band pod dyrekcją Nikoli Kołodziejczyka z udziałem solistów: Niki Lubowicz, Mateusza Smoczyńskiego i Mata Kwiatkowskiego.

Koncerty ze wszystkich dni festiwalowych znaleźć można na stronie Urzędu Miejskiego w Brodnicy: https://www.portal.brodnica.pl/multimedia.html


reklama

Źródło: Adam Kalisz UM w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej