Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

środa, 04 listopada 2020 r., godz. 06:12  |  Wersja do druku

Puszysty, ciepły i mięciutki. Najlepszy przyjaciel każdego dziecka, niezastąpiona przytulanka. 25 listopada swoje święto obchodzi Miś Pluszowy, a jego dzień ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Gminna Biblioteka Publiczna w Szczuce wraz z filią w Szabdzie zapraszają uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu gminy Brodnica do udziału w konkursie plastycznym.Chyba nie ma domu, w którym na łóżku, półeczce lub na fotelu nie siedzi miś. Każdy z nas miał swojego misia w dzieciństwie i choć kiedyś nie były one takie ładne, jak dzisiaj, to z pewnością nawet ten najbardziej wytarty był najkochańszą przytulanką na świecie. Trudno wyobrazić sobie dzisiaj świat bez pluszowego misia. Jest towarzyszem i powiernikiem największych tajemnic, służy do noszenia, targania i kochania.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Gminna Biblioteka Publiczna w Szczuce wraz z filią w Szabdzie zapraszają uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Brodnica do udziału w konkursie plastycznym.

Konkurs plastyczny "Super Miś" ma na celu pobudzanie inwencji twórczej dzieci, rozwijanie wyobraźni i sprawności manualnej. Zadaniem konkursowym jest wykorzystanie przez dzieci swojej wiedzy na temat znanych z literatury misiów i stworzenie z wykorzystaniem dowolnej techniki pracy plastycznej, w której miś staje się Super Misiem. Prace można składać do bibliotek w Szczuce i Szabdzie do 20 listopada 2020r., tam też można uzyskać szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie.

"Super Miś" - konkurs plastyczny:
reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej