Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

poniedziałek, 19 października 2020 r., godz. 07:05  |  Wersja do druku

Biblioteki w Szabdzie i Szczuce wprowadzają nową usługę - książkę na telefon. Dbając o bezpieczeństwo czytelników i własnych pracowników, przy realizacji usługi biblioteki stosują się do wytycznych GIS.Biblioteka w Szczuce informuje:

Drodzy czytelnicy, wprowadzamy w naszych bibliotekach nową usługę - "Książka na telefon". Dbamy o Wasze i swoje bezpieczeństwo. Przy realizacji usługi stosujemy się do wytycznych GIS. Poniżej najważniejsze zasady:

1. Z usługi "Książka na telefon" mogą korzystać mieszkańcy gminy Brodnica, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek lub stopień niepełnosprawności nie mają innej możliwości wypożyczenia materiałów bibliotecznych.
2. Usługa dostawy i odbioru materiałów bibliotecznych jest bezpłatna.
3. Usługa "Książka na telefon" obejmuje wyłącznie materiały biblioteczne będące własnością Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczuce oraz Filii bibliotecznej w Szabdzie.
4. Książki oraz inne materiały biblioteczne można zamawiać telefonicznie lub pocztą elektroniczną od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki w Szczuce: 08:00 -16:00, oraz w Szabdzie 09:00 -17:00 w najbliższej miejsca zamieszkania placówce bibliotecznej.
5. Zamówione książki i inne materiały biblioteczne będą dostarczane do domów czytelników przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczuce i Filii w Szabdzie.
6. Przy zapisie czytelnik powinien:
  • okazać dowód tożsamości
  • wypełnić kartę zapisu i zobowiązać się podpisem do przestrzegania niniejszego Regulaminu

Zapraszamy do kontaktu!

Biblioteka Szczuka:
tel. 56 49 814 48,
tel. 512 716 335,
e-mail: biblioteka.szczuka©wp.plreklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej