WiadomośćGmina Brodnica informuje
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek, 19 października 2020 r., godz. 07:05

Książka na telefon w bibliotekach w Szczuce i Szabdzie
Biblioteki w Szabdzie i Szczuce wprowadzają nową usługę - książkę na telefon. Dbając o bezpieczeństwo czytelników i własnych pracowników, przy realizacji usługi biblioteki stosują się do wytycznych GIS.Biblioteka w Szczuce informuje:

Drodzy czytelnicy, wprowadzamy w naszych bibliotekach nową usługę - "Książka na telefon". Dbamy o Wasze i swoje bezpieczeństwo. Przy realizacji usługi stosujemy się do wytycznych GIS. Poniżej najważniejsze zasady:

1. Z usługi "Książka na telefon" mogą korzystać mieszkańcy gminy Brodnica, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek lub stopień niepełnosprawności nie mają innej możliwości wypożyczenia materiałów bibliotecznych.
2. Usługa dostawy i odbioru materiałów bibliotecznych jest bezpłatna.
3. Usługa "Książka na telefon" obejmuje wyłącznie materiały biblioteczne będące własnością Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczuce oraz Filii bibliotecznej w Szabdzie.
4. Książki oraz inne materiały biblioteczne można zamawiać telefonicznie lub pocztą elektroniczną od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki w Szczuce: 08:00 -16:00, oraz w Szabdzie 09:00 -17:00 w najbliższej miejsca zamieszkania placówce bibliotecznej.
5. Zamówione książki i inne materiały biblioteczne będą dostarczane do domów czytelników przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczuce i Filii w Szabdzie.
6. Przy zapisie czytelnik powinien:
  • okazać dowód tożsamości
  • wypełnić kartę zapisu i zobowiązać się podpisem do przestrzegania niniejszego Regulaminu

Zapraszamy do kontaktu!

Biblioteka Szczuka:
tel. 56 49 814 48,
tel. 512 716 335,
e-mail: biblioteka.szczuka©wp.plreklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica
Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.12676 )