Zaloguj się | Rejestracja

Masarnia Brzozie poleca

sobota, 25 lipca 2020 r., godz. 18:11  |  Wersja do druku

Kiełbaski pachnące czosnkiem, świeże i aromatyczne, kaszanka gorąca i rozpływająca się w ustach. Do tego świeże mięso pachnące przyprawami, pieczołowicie podpieczone na grillu. Któż z nas się temu oprze? A więc zapraszamy na grilla.Zwyczaj grillowania został zapoczątkowany w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Z czasem rozprzestrzenił się na całe terytorium kraju i stał się narodową tradycją. Moda na przyjęcia barbecue w Polsce przywędrowała z USA na fali przemian lat 80. i 90., powoli wypierając działkowe ogniska. Swoje metody grillowania udoskonalają również mieszkańcy starego kontynentu. Mięso z rusztu jest popularne zarówno w kulturze śródziemnomorskiej jak i na północy Europy. W Niemczech, dla przykładu, preferuje się kiełbasę białą, która stała się symbolem kuchni bawarskiej.

Od lat grillowanie jest dla Polaków jednym z ulubionych sposobów spędzania długich, ciepłych weekendów. Od wiosny do wczesnej jesieni spotykamy się w ogrodach i na działkach, przy smakowicie przyrządzonych, wypieczonych kiełbaskach czy karczku. Jeszcze do niedawna nie mieliśmy w zwyczaju przyrządzać mięsa przed położeniem na grillu w jakiś szczególny sposób. Zazwyczaj wystarczył gotowy zestaw przypraw, którym posypywało się produkty. Dziś więcej wagi przywiązujemy do smaku i aromatu, dlatego coraz popularniejsze stają się marynaty, w których przygotowuje się mięsa.

Grillować można każdy rodzaj mięsa, wszystko zależy od preferencji naszego podniebienia. Jednak bez względu na to, czy wybierzemy chudsze czy też tłustsze, koniecznie zwróćmy uwagę na jego jakość A o to zadba Masarnia Brzozie - firma, która istnieje od 1991 roku. Trzech wspólników Kazimierz Leśniewski, Bogdan Biegański i Grzegorz Sobiech założyło firmę, która prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, a także produkcję wyrobów wędliniarskich. Zakład jest w pełni dostosowany do wymogów unijnych.

Specjalizuje się on w produkcji wyrobów tradycyjnych - naturalnych. Starannie wyselekcjonowane mięso używane do produkcji pochodzi od rolników z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. W długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat. Pasja i zaangażowanie spowodowały, że na przestrzeni lat stała się ona liderem na rynku mięsnym w sprzedaży wyrobów wędliniarskich w regionie, oraz kluczowym dostawcą produktów do dystrybutorów i gastronomii. Z prawdziwie rzemieślniczym pietyzmem właściciele dbają, aby były one zawsze smaczne i zdrowe. Łącząc umiejętnie walory tradycji z nowoczesną technologią produkują wyroby najwyższej jakości, którą potwierdzają zadowoleni konsumenci.

Wszystkie produkty przygotowane są wedle starych, dobrze sprawdzonych receptur. Smak i aromat wędlin, to przede wszystkim wysoce selekcjonowane mięso wieprzowe, peklowane z dodatkiem naturalnych przypraw oraz odpowiednio wędzone – dymem olchowym i bukowym. Zakład ciągle wzbogaca się o nowe maszyny i urządzenia, oraz poszerza asortyment produkowanych wyrobów. Wędliny i mięsa z Brzozia, to kombinacja wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do pysznego jedzenia – niczym w klasycznym, staropolskim przepisie.

Masarnia prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną w swojej siedzibie w Brzoziu Polskim. Miła, fachowa obsługa, konkurencyjne ceny, realizacja zamówień telefonicznych i dowóz towarów do klienta - stanowią ważną cechę oferty handlowej. Masarnia Brzozie zaprasza oferując pokaźny wybór wędlin i mięs, oraz pełną i ciekawą ofertę na grilla. Nic bowiem tak dobrze nie smakuje, jak kiełbaska z rodzimej przetwórni, która oprócz dobrego smaku oferuje również pewność, że wszystkie produkty są świeże i aromatyczne.

Wyroby, które oferuje Masarnia, to połączenie wielopokoleniowej tradycji, solidności i pasji, a dzięki temu mamy pewność, że na grillu zagoszczą wyśmienite produkty pozbawione "skazy" masowej produkcji, a obdarzone smakiem tradycji. W swojej ofercie firma z Brzozia posiada świeże mięso oraz wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Podwawelska, parówkowa, żywiecka, krakowska, ogonówka, kindziuk i kabanosy, każdy kto mieszka na terenie Pojezierza Brodnickiego powinien te wyroby kojarzyć z Masarnią Brzozie.

Zapraszamy do poznania ich bliżej, zasmakowania w tym, co jest ich pasją – przyrządzaniu produktów o harmonijnym smaku i bogatym wnętrzu. Sezon grillowy jeszcze się nie skończył!


reklama

Źródło: Artykuł promocyjny

Wyroby Masarni Brzozie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama