Zaloguj się | Rejestracja

Rolnicy z gminy Brodnica wyróżnieni

wtorek, 14 stycznia 2020 r., godz. 11:32  |  Wersja do druku

Właściciele 10 gospodarstw - laureaci 17. konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw", 11 stycznia w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odebrali nagrody, dyplomy i pamiątkowe statuetki. W głównym konkursie kapituła przyznała nagrody 10 laureatom w pięciu kategoriach.Dnia 11 stycznia 2020r. w Filharmonii Pomorskiej im. I.J. Paderewskiego w Bydgoszczy odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2019". Już po raz 17 nagrodzono przedsiębiorców rolnych, których gospodarstwa wyróżniają się na tle innych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, w różnych kategoriach produkcji rolniczej. Wśród nominowanych i laureatów znaleźli się również rolnicy z gminy Brodnica.

Miło jest nam poinformować, iż Laureatami Grand Prix w kategorii: sadownictwo i ogrodnictwo zostali Państwo Renata i Andrzej Zanieccy z Szabdy. Ponadto nominowani w kategorii mleczarstwo i produkcja mleka byli Państwo Katarzyna i Alfred Bajda z Niewierza. Pan Dariusz Cichacki z Niewierza otrzymał Nagrodę Specjalną Prezydenta Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

W gali uczestniczył minister Jan Krzysztof Ardanowski, który pogratulował wszystkim laureatom. Minister podkreślił, że wyróżnieni, najlepsi rolnicy powinni być przykładem dla innych. Nie tylko w zakresie rozwoju własnych gospodarstw, lecz także angażowania się w działalność społeczną na różnych polach swoich zainteresowań.

Serdecznie gratulujemy nominowanym i laureatom.

Nagroda specjalna


reklama

Źródło: UG Brodnica

Rolnicy z gminy Brodnica wyróżnieni w konkursie "Rolnik Pomorza i Kujaw 2019"/fot. UG Brodnica:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama