Kino VISA zaprasza

środa, 17 kwietnia 2019 r., godz. 10:05  |  Wersja do druku

W piątek, 26 kwietnia zapraszamy do kina VISA w Brodnicy. W repertuarze dwa wzruszające filmy, komedia i trochę fantastyki. Nie zabraknie również filmu dla całej rodziny, bo "Robaczki z Zaginionej Dżungli" powracają, by nas bawić.

TEL. REZERWACJA BILETÓW – (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.
Zakupu biletów ulgowych (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) można dokonać jedynie w kasie kina, w dniu seansu. Przedsprzedaż on line kończy się na 24 h przed seansem. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać NAJPÓŹNIEJ pół godziny przed seansem.
Kasa kina czynna w dniu seansów od godz. 09:30

ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI:

10:00 – ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI
Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić. Robaczki z Zaginionej Doliny powracają! Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach!

MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE:

12:00, 15:00 – MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE
Religijny, biograficzny, edukacyjny, ograniczenia wiekowe: 12+
Niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, mistyczce i wizjonerce, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. Film pokaże nieznane do tej pory fakty i przybliży widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. W roli głównej zobaczymy Kamilę Kamińską – nagrodzoną za najlepszy debiut aktorski na festiwalu filmowym w Gdyni gwiazdę hitów „Najlepszy” i „Listy do M. 3”. W filmie „Miłość i Miłosierdzie” wystąpili również: Macieja Małysa, który zagrał u boku samego Johna Voighta w głośnym filmie „Jan Paweł II” oraz Janusz Chabior znany szerokiej widowni chociażby z produkcji „Wołyń”. Reżyserem jest Michał Kondrat – twórca m.in. produkcji „Dwie Korony” poświęconej historii o. Maksymiliana Kolbe.

MÓJ PIĘKNY SYN:

17:00 – MÓJ PIĘKNY SYN
Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. Mój piękny syn to opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei. Mój piękny syn to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film W kręgu miłości). Scenariusz powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa (Mój piękny syn) i jego syna Nica (Na głodzie), które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. W rolach głównych wystąpili Steve Carell i Timothée Chalamet.

KOGEL-MOGEL 3:

19:00 – KOGEL-MOGEL 3
Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu.

HELLBOY:

21:00 – HELLBOY
Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią.

Źródło: Katarzyna Watkowska