Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

piątek, 30 sierpnia 2019 r., godz. 14:52  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS to fachowa obsługa, indywidualne podejście i ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo ułatwia zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo.Fachowa obsługa i szeroka gama produktów, charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS feruje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego.

Rozpoczęła się wiosna i czas pomyśleć o ogrodzie. Trawa rośnie jak szalona, warto pomyśleć o kosiarkach. AGRO-BIS posiada w swojej ofercie kosiarki różnych marek. Są wśród nich spalinowe i elektryczne z takich firm jak: Makita, Stiga, Hecht, Vega, World, Best Garden, Al-Ko, Jak-Met. Każdy klient znajdzie ofertę na swoją kieszeń, a ceny są promocyjne. Każda kosiarka uruchamiana jest na miejscu (przegląd zerowy), klient zostaje także poinstruowany jak ją obsługiwać. Oferta zarówno kosiarek, jak i wertykulatorów została znacznie poszerzona w tym roku.

Kosiarki posiadają dwuletnią gwarancję, niektóre modele z elektrycznych posiadają 3-letnią gwarancję. Klient w przypadku wątpliwości co do pracy kosiarki, może w każdej chwili podjechać ze sprzętem, który zostanie gruntownie przejrzany i w razie potrzeby serwisowany. W ofercie są także noże do kosiarek, filtry, paski i cały niezbędny osprzęt do obsługi bieżącej. Oferta do ogrodu obejmuje także nożyce do żywopłotów.

W salonie zakupimy pompy, węże, zraszacze, konewki - sprzęt niezbędny do podlewania roślin. W sprzedaży są systemy do podlewania firm Gardena i Proline. Są węże dobrej jakości, pompy spalinowe i elektryczne - do ogrodów i sadów. Wprowadzone zostały myjki ciśnieniowe cały asortymnet marki Lavor.

Cały czas aktualna jest oferta narzędzi firmy Fiskars, w której znajdziemy szpadle, łopaty, widły, siekiery, sekatory w różnej wielkości. Są także narzędzia firmy Proline, trochę tańsze, ale niewiele ustępujące w jakości wykonania.

AGRO-BIS posiada w swojej ofercie opryskiwacze. Oferta jest szersza niż w latach ubiegłych. Opryskiwacze firmy Marolex dostępne są w różnych wielkościach od najmniejszych do profesjonalnych - większych, na wózkach z napędem akumulatorowym. Każdy opryskiwacz Marolex wyposażony został w doskonałej jakości komponenty i trwałą obudowę, dzięki czemu znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i do rozpylania rozmaitych substancji.

Znajdziemy tu duży wybór części do ciągników rolniczych. Do modeli podstawowych części są na miejscu, pozostałe zostają sprowadzone na życzenie klienta.

AGRO-BIS oferuje duży wybór akumulatorów, a dzięki szybkiej rotacji (akumulator nie może stać bez ładowania dłużej niż 3 miesiące), mamy pewność, że zrobimy znakomity zakup. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. Są też ładowarki i różne prostowniki, kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. Na miejscu można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi. W swojej ofercie firma posiada akumulatory firmy Varta i AutoPart.

Pogoda sprzyja pracom budowlanym, w salonie technicznym jest pełna gama ofert dla budownictwa. Dla majsterkowiczów, którzy chcą budować altany, wiaty i ogrodzenia dostępne są systemy połączeń - kotwy, wkręty, śruby, wkrętarki, wybór jest ogromny. Dostępny jest duży wybór wkrętarek Milwaukee, Makita, Hitachi, Dewolt. Są również firmy oferujące tańszy sprzęt np. Tryton, który cieszy się dużym powodzeniem. Firma podpisała umowę z siecią MAJSTER BUDOWLANE ABC i wprowadziła jej produkty, poszerzając swoją ofertę.

AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp i kształtek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Nowością są wprowadzone przewody Vitillo.

Oferta przeznaczona jest dla każdego klienta. W sprzedaży jest duży wybór ubrań roboczych i ochronnych, obuwia do wszelkich prac, są również kaski oraz kamizelki odblaskowe. W salonie można także nabyć obuwie firmy Urgent - jednego z najpopularniejszych producentów obuwia roboczego i odzieży roboczej w naszym kraju. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością i rozsądną ceną, a także posiadają wszystkie, wymagane w Polsce certyfikaty. Dodatkowo są one także bardzo estetycznie wykonane. Cały czas poszerzana jest także oferta ubrań roboczych.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas firma dba o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ogromna ilość pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. Tegoroczna oferta jest bardzo rozbudowana, każdy klient znajdzie więc coś dla siebie.

Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, w soboty od 7:30-13:00.
AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A.


Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS zaprasza:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama