Zaloguj się | Rejestracja

Masarnia Brzozie poleca

wtorek, 19 marca 2019 r., godz. 14:40  |  Wersja do druku

Masarnia Brzozie istnieje na rynku od ponad 20 lat. Wysoka jakość produktów, zaufanie klientów oraz tradycyjne i oryginalne receptury pozwoliły stworzyć wspaniałą ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, właściciele starają się dostosowywać wybór i technologie do wymagań dzisiejszego klienta, stawiając na jakość, solidność, a przede wszystkim walory smakowe.Jakość wędlin w sklepowych lodówkach pozostawia wiele do życzenia. Producenci nie zawsze dbają o nasze zdrowie, a bardziej o własne kieszenie. Tymczasem wiele osób nie wyobraża sobie kanapki bez plasterka wędliny - bo musi być mięso i koniec! Zdrowa dieta to podstawa długiego i przyjemnego życia. Odpowiednio skomponowany jadłospis chroni przed chorobami cywilizacyjnymi, nadwagą i innymi dolegliwościami.

Obecnie wędliny znajdują się na czarnej liście dietetyków. Czym zatem różnią się współczesne szynki i kiełbasy od tych, które serwowały nam babcie? Znaczącą różnicą jest rodzaj produkcji popularnej przekąski. Dawniej na talerzu królowały naturalnie wędzone, samodzielnie przygotowane i doprawione wędliny. Soczyste, aromatyczne i smaczne oraz bogate w wartościowe związki mineralne. Dzisiaj wędliny sprzedaje się w zafoliowanych opakowaniach lub na wędliniarskich stoiskach, gdzie przez długi czas wystawione są na działanie czynników zewnętrznych.

Oczywiście, nie każda wędlina jest szkodliwa. I tu mamy pole do popisu. Małe masarnie produkujące wyroby własne nie mogą sobie pozwolić na błędy. One muszą się starać, by ich wyroby były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Ważna jest także zawartość mięsa. Jak zatem cieszyć się smakiem pachnącej wędliny i dostarczać organizmowi solidną porcją białka? Kiełbasę, szynkę czy roladę wieprzową kupuj u regionalnych i ekologicznych producentów.

A przykładem takiego producenta jest Masarnia Brzozie. Specjalizuje się ona w produkcji wyrobów tradycyjnych naturalnych. Starannie wyselekcjonowane mięso używane do produkcji pochodzi od rolników z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. W długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat.
Pasja i zaangażowanie spowodowały, że na przestrzeni lat stała się ona liderem na rynku mięsnym w sprzedaży wyrobów wędliniarskich w regionie, oraz kluczowym dostawcą produktów do dystrybutorów i gastronomii. Z prawdziwie rzemieślniczym pietyzmem właściciele dbają, aby były one zawsze smaczne i zdrowe. Łącząc umiejętnie walory tradycji z nowoczesną technologią produkują wyroby najwyższej jakości, którą potwierdzają zadowoleni konsumenci.

Wędliny i mięsa z Brzozia, to kombinacja wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do pysznego jedzenia – niczym w klasycznym, staropolskim przepisie. W świecie wyrobów Masarni Brzozie tradycja łączy się z doskonałością owocując wyśmienitymi mięsami i wędlinami. Zapraszamy do poznania ich bliżej, zasmakowania w tym, co jest ich pasją – przyrządzaniu produktów o harmonijnym smaku i bogatym wnętrzu.

Jeśli jemy wędliny, to wybierajmy te najlepsze.

Źródło: Artykuł promocyjny

Wyroby Masarni Brzozie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama