Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

poniedziałek, 07 stycznia 2019 r., godz. 18:59  |  Wersja do druku

W Urzędzie Gminy Brodnica, w ramach podejmowanych działań na rzecz poprawy obsługi interesantów, przyjęte zostały Zasady Etyki pracowników tego urzędu. Ma to na celu poprawę jakości funkcjonowania urzędu oraz zwiększenie zaufania mieszkańców do pracowników samorządowych.Jak informuje Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski, Zasady Etyki pracowników Urzędu Gminy Brodnica mają na celu poprawę obsługi interesantów, poprawę jakości funkcjonowania urzędu i zwiększenie zaufania mieszkańców do pracowników samorządowych. W tym celu zwraca się on do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli usprawnić pracę urzędu i podnieść standard świadczonych usług. Wypełnienie ankiety jest anonimowe.

ANKIETA dotycząca Zasad Etyki pracowników Urzędu Gminy Brodnica

Informacja Wójta Gminy Brodnica

Wypełnioną ankietę można:
  • przesłać drogą elektroniczną na adres sekretarz©brodnica.ug.gov.pl
  • pozostawić na dzienniku podawczym w Urzędzie Gminy pok. nr 202,1 piętro
  • przesłać pocztą na adres Urzędu Gminy Brodnica, ul. Mazurska 13, 87-300 Brodnica

Zachęcamy gorąco do wypełnienia ankiety.


reklama

Źródło: brodnica.ug.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama