Zaloguj się | Rejestracja

ZOZ w Brodnicy informuje

piątek, 30 listopada 2018 r., godz. 10:34  |  Wersja do druku

W zaadaptowanych pomieszczeniach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy powstał minibar z pomieszczeniem rehabilitacji dzieci. Tym samym dobiegła końca inwestycja Powiatu Brodnickiego. W czwartek, 29 listopada nastąpiło uroczyste przekazanie lokalu do użytku.Inwestycja pod nazwą "Utworzenie minibaru wraz z pomieszczeniem rehabilitacji dzieci w istniejącym budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Brodnicy". Inwestycja dofinansowana została przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Umowa z Województwem Kujawsko-Pomorskim podpisana została 25 kwietnia 2018 r. Wartość robót budowlanych wyniosła: 329 025 zł, a wysokość dofinansowania: 140 000 zł. Powiat Brodnicki zabezpieczył środki w ramach wkładu własnego w wysokości: 197 573,50 zł. (roboty budowlane, nadzór inwestorski).

Celem zadania jest prowadzenie przez Zakład Aktywności Zawodowej w Brodnicy dodatkowych usług w zakresie gastronomii, z możliwością rehabilitacji pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej, w sali przeznaczonej do rehabilitacji dzieci. Najważniejszym efektem będzie rozszerzenie działalności ZAZ w Brodnicy i prowadzenie przez tę placówkę dodatkowych usług w zakresie gastronomii celem przygotowania niepełnosprawnych pracowników do wejścia na otwarty rynek pracy. W minibarze znajdą zatrudnienie osoby niepełnosprawne ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności pracujące w Zakładzie Aktywności Zawodowej.


reklama

Źródło: Przemysław Majchrzak rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe

Powstał minibar z salą rehabilitacji/fot. brodnica.com.pl:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama