Zaloguj się | Rejestracja

Otwarcie nowych sal dla przedszkolaków w Cielętach

czwartek, 01 listopada 2018 r., godz. 14:36  |  Wersja do druku

31 października w Szkole Filialnej w Cielętach uroczyście otwarto nowe pomieszczenia przedszkolne. W nowo dobudowanej części szkoły w Cielętach do dyspozycji przedszkolaków jest dodatkowa sala, wiatrołap, szatnia i odpowiednio dostosowane dla maluchów toalety.W uroczystości z oficjalnym przecięciem wstęgi uczestniczył wójt gminy Brodnica, dyrektor Szkoły Podstawowej w Gortatowie, nauczyciele i wychowawcy oraz dzieci. Przy tej okazji wójt wręczył dzieciom książki z bajkami, a jedną z nich przeczytał przedszkolakom.

Inwestycja w Cielętach wykonana została w ramach projektu zintegrowanego pod nazwą "Zwiększenie liczby miejsc w przedszkolach poprzez adaptację istniejących pomieszczeń i ich rozbudowę", który otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.3.1 Inwestycje w infrastrukturę przedszkolną oraz 88 740 zł z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet 10 Innowacyjna Edukacja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

W nowo dobudowanej części szkoły w Cielętach do dyspozycji przedszkolaków jest dodatkowa sala, wiatrołap, szatnia i odpowiednio dostosowane dla maluchów toalety.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Nowe pomieszczenia przedszkolne w Cielętach/fot. nadesłane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama