Zaloguj się | Rejestracja

Śladem Powieści Katarzyny Puzyńskiej

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., godz. 09:58  |  Wersja do druku

W dniach 20 - 22 lipca odbędzie się II Ogólnopolski Zlot Fanów Sagi o Lipowie. Jak pisze sama Katarzyna Puzyńska "Lipowo, miejsce akcji sagi, jest fikcyjną wsią, położoną kilkanaście kilometrów od Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Tworząc książkowe Lipowo, inspirowałam się istniejącą naprawdę miejscowością".W lipcu na Pojezierzu Brodnickim odbędzie się już drugi ogólnopolski zlot fanów twórczości Katarzyny Puzyńskiej. Zlot rozpocznie się w piątek, 20 lipca ogniskiem w ośrodku PTTK Bachotek, który zagorzałym czytelnikom sagi znany jest jako Słoneczna Dolina. W sobotę, 21 lipca od godziny 9:00 do 21:50 zaplanowano wiele atrakcji, a wśród nich gra terenowa, zwiedzanie "Lipowa", spacer po Brodnicy z Katarzyną Puzyńską ("Brodnicka Wizja Lokalna"), spotkanie z autorką i asp. Moszczyńskim w Pałacu Anny Wazówny, czy prywatne przesłuchanie autorki w brodnickim EMPiK-u. Dzień zakończy ognisko w PTTK Bachotek pod zagadkowym hasłem "Zbiorowe usuwanie dowodów zbrodni". Zlot zakończy się w niedzielę o godzinie 12:00.

A tak o wydarzeniu czytamy na Facebooku:

Zapraszamy serdecznie do książkowego Lipowa na ŚLADEM POWIEŚCI KATARZYNY PUZYŃSKIEJ, czyli II Ogólnopolski Zlot Fanów Sagi o Lipowie. I tym razem nie zabraknie wielu atrakcji, inspirowanych 3. i 4. częścią powieści. Już w lipcu ponownie przeniesiemy się do świata Daniela Podgórskiego, Klementyny Kopp i innych bohaterów Sagi o Lipowie!

NIE BYŁAŚ/BYŁEŚ NA PIERWSZYM ZLOCIE?
  • spędzisz cały weekend w świecie znanym Ci z książki
  • będziesz mieć wiele okazji by poznać sekrety Katarzyny Puzyńskiej (np. przy wieczornym ognisku)
  • poznasz fanów z całej Polski (w zeszłym roku ok. 200 osób)
  • sprawdzisz swoją wiedzę na temat sagi i zawalczysz o atrakcyjne nagrody (zobaczcie jak było w ubiegłym roku: https://www.facebook.com/events/1309781449120390/

BYŁAŚ/BYŁEŚ Z NAMI ROK TEMU? - przygotowujemy zupełnie nowe i zaskakujące atrakcje, na tegoroczny program wpłynęły Wasze ankiety.

REJESTRACJA
Już teraz informujemy, że w tegorocznym zlocie obowiązywać będzie symboliczna opłata wpisowa (10zł), która pozwoli nam zapewnić jeszcze więcej atrakcji w tym m.in. pakiety startowe, jakich nie będą mieli żadni inni fani Kasi Puzyńskiej! Płatności będą odbywają się poprzez rejestrację internetową, która prowadzona jest za pośrednictwem portalu evenea.pl https://sladempowiesci2018.evenea.pl/

REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA! I potrwa do 19 lipca do godziny 23:59!

Organizatorzy: Gosia Wierzbowska, Lusia Kaczyńska, Tomek Piotrowski, Maciej Zieliński


Wszystkich fanów powieści Katarzyny Puzyńskiej zapraszamy i życzymy wielu "krwawych atrakcji" na zlocie.


reklama

Źródło: facebook.com/events/156986991665492/

II Ogólnopolski Zlot Fanów Sagi o Lipowie:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama