Zaloguj się | Rejestracja

Górzno

poniedziałek, 14 maja 2018 r., godz. 11:20  |  Wersja do druku

W sobotę, 12 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie odbył się koncert muzyki nie-tylko-jazzowej JAZZ CLASS. CLASSIC GOES JAZZ. Na scenie spotkali się artyści z różnych stron muzycznego świata.Na scenie spotkali się artyści z różnych stron muzycznego świata: miks klasyczno-jazzowy z domieszką elektroniki i muzyki współczesnej. Jacek Namysłowski - puzon, Andrzej Zielak - kontrabas, Karol Domański - perkusja, Maja Kwiatkowska - skrzypce, wokal, Mat Kwiatkowski - wiolonczela, elektronika. Repertuar obejmował autorskie kompozycje Zbigniewa i Jacka Namysłowskich, Mata Kwiatkowskiego, a także autorskie aranżacje utworów George'a Gershwina, Charlie Parkera, Amy Winehouse, Susanne Vega i innych.

Maja Kwiatkowska rozpoczynając koncert powiedziała:

- Jest to absolutnie wyjątkowy wieczór. Jedyny w 2018 roku koncert z serii Muzycznych Opowieści i to jaki koncert. Zaprosiliśmy wyjątkowych artystów Jacek Namysłowski - puzon i klawisze, Karol Domański - perkusja, Andrzej Zielak - kontrabas i dusza całego przedsięwzięcia Mateusz Kwiatkowski. Ponieważ jest to jedyny koncert, postanowiliśmy, że będzie to niepowtarzalny koncert i podzieliliśmy go na dwie części - na część nieoficjalną i część bardziej nieoficjalną. W tej pierwszej części chcieliśmy zagrać dla państwa kilka kompozycji Jacka Namysłowskiego, jego ojca Zbigniewa Namysłowskiego, Mata Kwiatkowskiego oraz inne kompozycje jazzowe. Po tej części zaprosimy wszystkich państwa na drobny poczęstunek, a później zaprosimy państwa do wspólnego muzykowania. Dajcie się państwo zaprosić do wspólnego bycia razem, przedłużmy tę chwilę i cieszmy się swoją obecnością i tą muzyką. Życzę miłego wieczoru.

Koncert dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urzędu Miasta i Gminy Górzno oraz Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno. Szczególne podziękowania dla Fundacji na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego "Jaskółka".


reklama

Na jazzowo w Górznie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama