GASPOL w Brodnicy zaprasza

piątek, 25 maja 2018 r., godz. 13:19  |  Wersja do druku

GASPOL to rodzinna firma działająca w Brodnicy od roku 1991. O jej rzetelności i fachowości zaświadczyć może każdy, kto korzystał z jej usług. Od rozwożenia gazu do skomplikowanych instalacji do samochodów i wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy na ul. Cmentarną 4.

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku od sprzedaży gazu rozwożonego na terenie miasta i powiatu. Od roku 1996 skład osobowy firmy pozostaje bez zmian. Jest ona spółką rodzinną, w której wspólnie działają dwa pokolenia. Początkowo firma rozwoziła tylko gaz w butlach, później dołączył asortyment gazowy - grzejniki, i podgrzewacze wody. Wkrótce rozszerzono działalność o instalacje gazowe. Od roku 1996 firma zajmuje się także montażem wysokiej jakości samochodowych instalacji gazowych i jest w tym niekwestionowanym liderem na brodnickim rynku.

Jest firmą partnerską firmy AC SA, która jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. AC SA działa od prawie 30 lat i zatrudnia ponad 500 osób. W obecnej chwili na terenie Polski znajduje się 100 warsztatów partnerskich tej firmy.

Ekologiczne podejście do użytkowania aut jest coraz bardziej istotne, dlatego nie dziwi fakt, iż wielu kierowców preferuje instalację gazową. Pomimo tego, że początkowo trzeba w ową instalację zainwestować, to przy częstym używaniu samochodu bez wątpienia koszty się zwrócą. Dobrze zamontowana i wyregulowana instalacja gazowa do samochodu, daje użytkownikowi szereg korzyści i satysfakcji. Nowoczesne instalacje gazowe nie powodują żadnych skutków ubocznych. Decydując się na zamontowanie takiej instalacji warto powierzyć swoje auto w fachowe i pewne ręce. Wtedy bowiem nie będziemy mieć żadnych problemów, dostaniemy również ogólnopolską gwarancję.

Instalacje gazowe to niezwykle popularny sposób na obniżenie wydatków na eksploatację samochodu. Ze względu na niższe ceny paliwa LPG, wykorzystywanie go do napędzania pojazdów powoduje znaczne oszczędności budżetu przeznaczanego na auto. Są na tyle istotne, że chyba każdy właściciel samochodu choć raz zadał sobie pytanie, czy nie zainwestować w montaż instalacji LPG lub kupić pojazd, w którym jest już ona zamontowana. Jednak dla wielu osób koszty eksploatacji są istotnym, ale nie jedynym kryterium wyboru zasilania. Równie ważne są komfort eksploatacji, awaryjność potencjalnych rozwiązań oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

LPG już od kilkunastu lat jest w Polsce popularną i znacznie tańszą alternatywą dla benzyny. Silniki z biegiem lat stawały się coraz bardziej zaawansowane - od zasilania gaźnikowego, przez wtrysk jednopunktowy, wielopunktowy, aż po najbardziej nowoczesny wtrysk bezpośredni. Nic dziwnego, że zmieniają się też instalacje gazowe. Obecnie najczęściej montowanym, także w GASPOL-u jest tak zwana instalacja sekwencyjna, czyli instalacja LPG IV generacji. Podstawową cechą odróżniającą sekwencję od instalacji LPG III generacji jest zastosowanie tylu wtryskiwaczy gazu, ile cylindrów posiada silnik.

Firma GASPOL proponuje kierowcom instalacje IV i VI generacji. Warsztat jest warsztatem serwisowym i autoryzowanym przez STAG-a. Warunkiem dobrego działania jest prawidłowy montaż i właściwa regulacja takiej instalacji, warto więc powierzyć swoje auto w fachowe ręce. Bezpieczeństwo użytkowania instalacji zapewnione jest przez prawidłowy i staranny montaż. On też określony jest normami i jeśli auto przerabiane jest w zakładzie wyspecjalizowanym, to można mieć pewność, że poszczególne zalecenia montażowe są spełnione, a konstrukcja instalacji renomowanych producentów jest tak dobrana, by umożliwić w pełni poprawny montaż.

Na montaż instalacji gazowych czekać będziemy około 2 tygodni. Sam montaż trwa 8-9 godzin. Odpowiednio dobrany wysokiej klasy sterownik, reduktor oraz wtryskiwacze, najlepiej od jednego producenta, również pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo całego układu paliwowego samochodu. Pamiętajmy - prawidłowo zamontowana i serwisowana instalacja LPG stanowi jeden z najbezpieczniejszych układów w samochodach.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GASPOL zaprasza do swojej siedziby na ulicę Cmentarną 4 w Brodnicy. Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-17:00, w soboty od 7:00-13:00. Wszelkie zamówienia i rezerwacje przyjmowane są pod numerami telefonów +48 56 498 27 68, +48 56 498 31 99.

Źródło: Artykuł promocyjny

Gaspol: