Zaloguj się | Rejestracja

Marsz Integracyjny w Brodnicy

czwartek, 26 kwietnia 2018 r., godz. 16:54  |  Wersja do druku

W dniu 24 kwietnia odbył się Wiosenny Marsz Integracyjny – impreza zorganizowana w ramach projektu "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych".W marszu uczestniczyło sześć dziesięcioosobowych drużyn: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Brodnicy, Stowarzyszenie ODNOWA w Brodnicy, Zespół Szkół w Zbicznie, Gimnazjum Nr 2 w Brodnicy oraz dwie drużyny z CKZiU (ulica Mazurska i ulica Karbowska).

Trasa rozpoczynała się na przystani Brodnickiego Towarzystwa Żeglarskiego POJEZIERZE, biegła wzdłuż jeziora Niskie Brodno do Kruszynek. Drużyny ze Zbiczna i CKZiU (ulica Mazurska) pokonywały trasę rowerami, pozostali wybrali formę pieszą. Na pięciu punktach kontrolnych na uczestników czekały zadania sprawnościowe. Dodatkowymi atrakcjami marszu były pokazy ratownictwa drogowego w wykonaniu straży pożarnej, pokazy ratownictwa wodnego prezentowane przez brodnickich ratowników WOPR-u oraz pokazy pierwszej pomocy.

Imprezę zakończyło ognisko, podczas którego wręczono uczestnikom pamiątkowe identyfikatory, a zwycięzcom nagrody. I miejsce zdobyła drużyna CKZiU z ulicy Karbowskiej, II miejsce – drużyna CKZiU z ulicy Mazurskiej, a miejsce III przypadło Gimnazjum nr 2 z Brodnicy.

W Wiosennym Marszu Integracyjnym uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu - starosta Brodnicki Piotr Boiński oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Stanisław Czajkowski. Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego Centrum Kształcenia Zawodowego w Brodnicy – Krzysztof Wydra, Ryszard Gut, Tomasz Górny, Rafał Dąbrowicz, Jarosław Tomasz i Daniel Bukowski oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych ZAWKA w Brodnicy. Głównym koordynatorem przedsięwzięcia była Aleksandra Roznerska.


reklama

Źródło: Barbara Stefańska

Wiosenny Marsz Integracyjny/fot. nadesłane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama