Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

niedziela, 18 lutego 2018 r., godz. 12:47  |  Wersja do druku

Blisko setka dzieci z niemal wszystkich wsi gminy Brzozie korzysta z oferty przygotowanej przez władze samorządowe, Radę Gminy i GOPS. Pieniądze na zorganizowanie zimowiska w poszczególnych szkołach pochodzą z budżetu Komisji Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym.W trzech szkołach (Szkoła Podstawowa w Brzoziu, Szkoła Podstawowa w Jajkowie i Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie) z udziałem pedagogów i przedstawicieli kierownictwa tych placówek, wypoczywają uczniowie przebywający na feriach zimowych.

Wyprawy na śnieżne górki, zjazdy na oponach w Wielkim Leźnie, wyprawy na kręgle, zajęcia w świetlicy (praca w styropianie, masie solnej, wiklinie, tekturze ), oglądanie pokazu z Centrum Nauki Kurzetnik, wyprawy na basen, łyżwy w Lidzbarku, zajęcia z pierwszej pomocy i z psychologiem, to tylko niektóre z zaproponowanych sposobów na to, by nie siedzieć w domu.

Zajęcia zorganizowano w godzinach od 10:00 do 14:00, program był obszerny i nie było chwili na grymasy, szczególnie, gdy pogoda zimowa dopisywała. Pod wspólnym hasłem "Kiedy czujemy się szczęśliwi", dzieci mogły spędzać wolny czas.

Opiekunowie grup - w Brzoziu: Iwona Lange i Marlena Sieklińska, w Jajkowie: Joanna Górzewska i Halina Borkowska, w Wielkim Leźnie: Anna Ottka i Marian Borowski.


reklama

Źródło: Marlena Sieklińska

Zimowiska w gminie Brzozie/fot. nadesłane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama