Paszport Turystyczny – do zobaczenia na szlaku

czwartek, 20 lipca 2017 r., godz. 10:48  |  Wersja do druku

Po raz szósty mieszkańców regionu i turyści mogą odwiedzać najciekawsze zakątki Kujaw i Pomorza z Paszportem Turystycznym. Książeczki można odbierać w punktach informacji turystycznej. Są dodatkowe bonusy w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami dla kolekcjonerów pieczątek z miejsc rekomendowanych turystycznie.

Hasłem tegorocznej akcji paszportowej są kujawsko-pomorskie "zakaMARKI", ułożone w ciekawe trasy wycieczkowe. Każda z nich jest precyzyjnie naszkicowana w Paszporcie Turystycznym, z dołączoną mapką ze wskazaniem interesującego rejonu województwa oraz opisem miejsc do odwiedzenia. Uzupełnieniem są kalendarium najciekawszych wakacyjnych wydarzeń na Kujawach i Pomorzu oraz namiary na punkty informacji turystycznej w całym regionie.

Miejsca, w których otrzymasz Paszport Turystyczny

W tym roku sezon paszportowy jest dłuższy. Zaplanowano wycieczki po regionie na wrzesień, a także świetnie się zapowiadające jesienne imprezy.

Informacje będą się systematycznie pojawiały na www.kujawsko-pomorskie.travel i www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel, a także na www.kuajwsko-pomorskie.pl.

Źródło: Beata Krzemińska rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego

W Centrum Ogrodniczym DZIAŁKOWICZ pojawiły się już piękne choinki w doniczkach. Zapraszamy!