Zaloguj się | Rejestracja

Tartak NARA w Brzoziu

wtorek, 25 lipca 2017 r., godz. 16:52  |  Wersja do druku

Tartak NARA to firma rodzinna, która powstała w 2003 roku. Charakteryzuje się ona wysokim tempem rozwoju i nakładów inwestycyjnych. Obecnie zajmuje się przede wszystkim produkcją szeroko pojętego drewna budowlanego pozyskanego z najlepszych drzewostanów.Tartak NARA to przykład rodzinnej firmy, która dzięki sukcesywnej pracy osiągnęła duży sukces. Firma zaczynała od produkcji opakowań drewnianych - palet, podestów i skrzyń, rozszerzając swoją ofertę o więźby dachowe, deski, kantówki, czyli produkty do konstrukcji dachów. Wkrótce zaczęto produkować meble ogrodowe i altanki, powiększając tym samym asortyment. Aby sprostać wymaganiom klientów należało rozwinąć park maszynowy, co też uczyniono. Od tego momentu firmę charakteryzuje wysokie tempo rozwoju i nakładów inwestycyjnych. Zatrudnienie znajduje tu ponad 80 osób, którymi zarządza profesjonalna kadra.

Tartak NARA posiada certyfikaty IPPC (świadczący o spełnieniu warunków produkcji wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych), FSC (świadczący o gwarancji źródła produktów pochodzenia drzewnego i ekologicznej produkcji), a także uzyskany w roku 2015 certyfikat CE, który uprawnia do posługiwania się znakiem oraz do sprzedaży tarcicy konstrukcyjnej o przekroju prostokątnym.
W jego ofercie znajdziemy usługi w zakresie:
 • przetarcia drewna
 • strugania drewna
 • impregnacji
 • suszenia drewna
 • transportu z rozładunkiem HDS

Oferuje także usługi i wyroby stolarskie takie jak:
 • meble ogrodowe
 • altany
 • tarasy
 • huśtawki
 • balustrady
 • domki drewniane i wiele innych

Tartak NARA s.c. Tomasz Nizgorski, Przemysław Wiśniewski Brzozie 199, 87-313 Brzozie
BIURO CZYNNE:
od pon. do pt. 8:00 -16:00
e-mail: narabrzozie©wp.pl
www.tartaknara.pl
tel./ fax: +48 56 493 58 15 i +48 56 652 65 5Firma produkuje doskonałe domki plenerowe dla dzieci, przydatne do agroturystyki lub dla osób indywidualnych. Więcej zdjęć domku w galerii.

Domek plenerowy dla dzieci:


Domek plenerowy dla dzieci:


Źródło: Artykuł promocyjny

Tartak NARA - logo:Produkty dostępne w Tartaku NARA:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama