Zaloguj się | Rejestracja

Akcja - relacja w Jajkowie

czwartek, 30 listopada 2023 r., godz. 10:02  |  Wersja do druku

Akcja - relacja to szkolna inicjatywa, która na dobre wpisała się w kalendarz uroczystości Szkoły Podstawowej w Jajkowie. 24 listopada, w piątkowe popołudnie, uczniowie klas I-VIII spotkali się w murach szkoły na wspólnej wieczornicy.A oto relacja z akcji życzliwości w Szkole Podstawowej w Jajkowie.

To niecodzienne wydarzenie kiedy siadamy do wspólnej kolacji w szkole.... I gramy w gry planszowe.... Oglądamy filmy i tańczymy... - rozmawiają uczniowie.

Pani pedagog podsumowała obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Wręczono dyplomy i ordery dla najbardziej życzliwych uczniów. Przekazała wychowawcom "ziarenko życzliwości", które posadzimy i otoczymy opieką.

Młodsze klasy przy nastrojowych świecach, pod czujnym okiem p. Aliny Grążawskiej - Czapulak i p. Wojciecha Żurańskiego brały udział w Zaduszkach poetyckich. Starszaki wzięły udział w wyjątkowej lekcji historii o powstaniu w getcie warszawskim prowadzonej przez gościa p. Radosława Stawskiego - nauczyciela historii.

Dziękujemy Rodzicom za organizację dowozu jedzonka oraz przede wszystkim za zaufanie.

♥️Akcja - relacja♥️zakończona sukcesem!!!

W życzliwej szkole, marzenia się spełniają!!!


Źródło: Joanna Górzewska

Akcja - relacja w Jajkowie/fot. nadesłane:
reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej