Zaloguj się | Rejestracja

Powstają obiekty sportowe w Szczuce

wtorek, 07 listopada 2023 r., godz. 09:38  |  Wersja do druku

Nie tylko w Szabdzie i Karbowie realizowane są ważne projekty sportowe, ale także w Szczuce przy szkole podstawowej. Razem z już istniejącym kompleksem typu Orlik oraz halą, będzie to uniwersalny i wielofunkcyjny obiekt sportowy, doskonały dla przyszłych mistrzów sportu. Obecnie trwają prace ziemne związane z budową nowego boiska sportowego.Ten kompleks sportowy będzie wyposażony w:
  • boisko piłkarskie o wymiarach 20 x 30 m z nawierzchnią z trawy naturalnej, bramkami i piłkochwytami
  • skocznię do skoku wzwyż z nawierzchnią poliuretanową
  • skocznię do skoku w dal z rozbiegiem i zeskocznią z nawierzchnią piaskową
  • rzutnię do pchnięcia kulą otoczoną pasem z nawierzchnią z kostki brukowej
  • bieżnię z nawierzchnią poliuretanową z czterema torami okrężnymi i sześcioma torami prostymi

Inwestycja obejmuje także: oświetlenie obiektu, rozbudowę systemu monitoringu, wykonanie przyłącza wodociągowego do nawadniania terenów zielonych, odwodnienie liniowe oraz zagospodarowanie terenów zielonych.
To będzie niesamowite miejsce, które umożliwi mieszkańcom aktywność fizyczną i rozwijanie pasji sportowych.

Powstają obiekty sportowe w Szczuce:
Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej