Zaloguj się | Rejestracja

Nowe lampy przy drogach Gminy Brodnica

czwartek, 26 maja 2022 r., godz. 09:53  |  Wersja do druku

W dniu 18 maja br. dokonano odbioru inwestycji z zakresu budowy linii oświetlenia ulicznego w Gorczenicy, Szabdzie i Wybudowaniu Michałowo. Trwają tez prace przy budowie linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Szczuka przy drodze powiatowej nr 1827C. W bieżącym roku przewidywana jest także budowa oświetlenia ulicznego w Mszanie.W ramach zadania wykonano roboty budowlane przy ul. Polnej w Wybudowaniu Michałowo gdzie zainstalowano 9 punktów świetlnych, przy ul. Na Belfort w Szabdzie 26 punktów oraz w Gorczenicy, gdzie oświetlony został odcinek od szkoły podstawowej w kierunku miejscowości Kominy i zlokalizowano 47 punków oświetleniowych. Inwestycja zrealizowana przez firmę z Podgórza, Zakład Instalacji Elektrycznej - Mateusz Więckiewicz. Wartość zadania wynosi 415 tys. zł.

Obecnie trwają prace przy budowie linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Szczuka przy drodze powiatowej nr 1827C od kościoła w kierunku Podgórza, złożonej z 28 punktów oświetleniowych. W/w inwestycje realizuje firma z Cieląt, ELEKTRO Sławomir Otrembski. Termin zakończenia robót będących przedmiotem umowy nastąpi nie później niż do 29 czerwca 2022 r. Koszt inwestycji wynosi ponad 188 tys. zł.

W bieżącym roku przewidywana jest także budowa oświetlenia ulicznego w Mszanie, wzdłuż chodnika przy drodze powiatowej w kierunku szkoły podstawowej oraz w Szabdzie od obwodnicy miejskiej do ul. Na Belfort. Prace ruszą w miesiącach jesiennych.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

82 nowe lampy przy drogach gminnych/fot. nadesłane:


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej