Zaloguj się | Rejestracja

Konkurs recytatorski w Cielętach

piątek, 13 maja 2022 r., godz. 07:26  |  Wersja do druku

W dniu 11 maja w Szkole Filialnej w Cielętach odbył się Gminny Festiwal Twórczości Przedszkolaków – konkurs recytatorski "Każdy przedszkolak to mały Polak". Brały w nim udział dzieci z oddziałów przedszkolnych Gminy Brodnica tj. - Cieląt, Gorczenicy, Gortatowa, Karbowa, Mszana, Szabdy. Dzieci recytowały wiersze w dwóch kategoriach wiekowych: 3 – 5 latki i 6 – 7 latki.Występy dzieci oceniała komisja w składzie:
Małgorzata Zarembska – emerytowany kierownik Gminnej Biblioteki w Szczuce
Joanna Bonawenturska – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczuce
Ewa Wałdowska – przedstawiciel Miejskiej i Powiatowej Publicznej Biblioteki w Brodnicy

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Paulina Uździńska i Natalia Malinowska. Z każdej grupy wiekowej wyłoniono trzech zwycięzców.

Grupa 3 – 5 latków:

I miejsce – Oskar Górski z oddziału przedszkolnego w Cielętach
II miejsce – Emilia Kuczbańska z oddziału przedszkolnego w Gortatowie
III miejsce – Zofia Sinacka z oddziału przedszkolnego w Gortatowie

Grupa 6 – 7 latków:

I miejsce – Agata Kowalkowska z oddziału przedszkolnego w Gortatowie
II miejsce – Adam Pesta z oddziału przedszkolnego w Gortatowie
III miejsce – Filip Żurawski z oddziału przedszkolnego w Mszanie

Fundator nagród Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski wręczył wszystkim dzieciom uczestniczącym w festiwalu nagrody w postaci książek i dyplomów. Oddziały przedszkolne otrzymały pamiątkowe dyplomy i książkę z bajkami za udział w konkursie. Miłym akcentem był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników konkursu.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Konkurs recytatorski w Cielętach/fot. nadesłane:
reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej