Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

piątek, 06 maja 2022 r., godz. 08:18  |  Wersja do druku

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-BIS w Brodnicy to profesjonalna obsługa i podejście, a także ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od 25 lat i oferuje artykuły na każdą kieszeń, zarówno marek znanych na rynku, jak również nowych producentów wychodzących z ofertą. Doradztwo ze strony wykwalifikowanej kadry ułatwia zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo. Fachowa obsługa i szeroka gama produktów, charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS feruje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych dostępne dla każdego.

Nadeszła wiosna. W salonie zaopatrzono się w sprzęt ogrodowy firmy Fiskars - narzędzia ogrodnicze i akcesoria potrzebne do pielęgnacji ogrodu. Jest także sprzęt tańszej marki, pojawiły się już wertykulatory i areatory, do pierwszych wiosennych prac na trawnikach. W sprzedaży są też kosiarki.

Nadszedł czas dla rolnictwa, zaczynają się przeglądy sprzętu rolniczego. Znajdziemy tu duży wybór części do ciągników rolniczych. Stary akumulator często odmawia posłuszeństwa. Jedną z najważniejszych czynności, która jest często pomijana, jest sprawdzenie stanu baterii. AGRO-BIS oferuje duży wybór akumulatorów, a dzięki szybkiej rotacji (akumulator nie może stać bez ładowania dłużej niż 3 miesiące), mamy pewność, że zrobimy znakomity zakup. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. Są też ładowarki i różne prostowniki, kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. Na miejscu można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi. W swojej ofercie firma posiada akumulatory firmy Varta i AutoPart.

Pogoda sprzyja pracom budowlanym, w salonie technicznym jest pełna gama ofert dla budownictwa. Dla majsterkowiczów, którzy chcą budować altany, wiaty i ogrodzenia dostępne są systemy połączeń - kotwy, wkręty, śruby, wkrętarki, wybór jest ogromny. Dostępny jest duży wybór wkrętarek Milwaukee, Makita, Hitachi, Dewolt. Są również firmy oferujące tańszy sprzęt. Oferta przeznaczona jest dla każdego klienta. W sprzedaży jest duży wybór ubrań roboczych i ochronnych, obuwia do wszelkich prac, są również kaski oraz kamizelki odblaskowe.

AGRO-BIS posiada w sprzedaży ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie, są przeważnie sprowadzane następnego dnia, choć w związku z sytuacją w kraju ten termin może się w chwili obecnej przedłużyć.

Firma stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co wyróżnia firmę od innych to profesjonalne doradztwo. Jest duży wybór szyb do ciągników, istnieje możliwość zamówienia każdego rodzaju i wymiaru. Czas oczekiwania jest krótki, a wybór ogromny. AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Cały czas poszerzana jest oferta wykonywania zawiesi linowych, cięgieł, linek sprzęgłowych, linek hamulcowych i przewodów do klimatyzacji.

Współwłaściciel firmy Andrzej Pszuk zapytany o pracę firmy w roku 2022 powiedział: - Rok nie zaczął się dobrze. Problemy z zaopatrzeniem, a do tego kosmiczny wzrost cen, rzędu 30 - 40%, co będzie dalej, na razie nie wiemy. Niektórych rzeczy cały czas brak jest na rynku. Tu choćby przykład szpadli Fiskarsa, których jest bardzo mało. Poziom cen osiąga granice absurdu i wariactwa, ceny niektórych kosiarek przerażają. Jak wiemy ceny kształtuje popyt. Dopóki produktu będzie na rynku brakowało, dopóty będzie cena wysoka. Elektronarzędzia na szczęście mają ceny dość stabilne. Jesteśmy już przygotowani. Czekamy na rolników, choć wiemy, że ciężko jest w każdej branży. Mieliśmy w lutym mieć wprowadzoną pneumatykę, ale przesuwa się to w czasie, przez firmę Pneumat, z która podpisaliśmy umowę. Myślę, że ruszy się to pod koniec maja. Będą to siłowniki pneumatyczne, urządzenia potrzebne w cyklu produkcyjnym, czyli typowo pod przemysł. W tym roku czeka nas transformacja firmy, przechodzimy na cykl kodów kreskowych - wszystkie towary będą kodowane na trzy sposoby. Potrwa to prawdopodobnie do końca roku. Staramy się mieć marki serwisowane i jak zawsze wysoką jakość. Tego się trzymamy, bo to ważne dla klienta.

AGRO-BIS cały czas stara się, aby sprzęt, który jest sprzedawany, był najwyższej jakości i to go wyróżnia na lokalnym rynku. W sklepie znajdziemy produkty znanych i cenionych marek, które są gwarantem zadowolenia z użytkowania. W ciągu ostatnich lat zmienił się też klient, który poszukuje teraz produktów lepszej jakości, sprawdzonych na rynku. DeWalt, Milwaukee, Makita, Hitachi, Stanley to elektronarzędzia, które używane są w firmach budowlanych, w warsztatach, stolarniach, warsztatach samochodowych, czy w domowym garażu.

W sklepie znajdziemy różne narzędzia elektryczne dla profesjonalistów i firm w branży instalacyjnej, montażowej, stolarstwa, dekarstwa, budownictwa i dla firm świadczących kompleksowe usługi remontowe. Oczywiście jest też cała gama elektronarzędzi dla majsterkowicza do pracy w domu i warsztacie. Trzeba wywiercić otwory, ciąć lub szlifować różnego rodzaju powierzchnie? Znajdziemy tu ofertę ofertę wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pilarek różnych typów.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas dbałość o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 46 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej