Zaloguj się | Rejestracja

Koncert Janka Traczyka w Brodnicy

czwartek, 21 października 2021 r., godz. 07:40  |  Wersja do druku

Po długiej przerwie Janek Traczyk wystąpił ponownie w Brodnicy, tym razem w ramach III. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej BRODNICA POP FESTIVAL, na specjalnym koncercie "Janek Traczyk koncertowo".Kasia Watkowska z Brodnickiego Domu Kultury pisze:
Usłyszeliśmy premierowo materiał z wydanej niedawno debiutanckiej, solowej płyty, "Nadal Jestem". Artysta zabrał nas w świat swojej męskiej wrażliwości i emocjonalności, w subtelny sposób opowiadając o miłości, która ma wiele twarzy. Kojący głos Traczyka, w nowoczesnych, przestrzennych aranżacjach, to piękna propozycja dla wszystkich fanów nieoczywistych kompozycji, a po koncercie jesteśmy pewni, że Janek Traczyk ma już swoje stałe miejsce w sercach brodnickich fanów i fanek.


Znamy także laureatów III. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej BRODNICA POP FESTIVAL

Jury w składzie: Kasia Dereń, Monika Malec i Agata Sobocińska-Rybarczyk, po wysłuchaniu 14. wokalistów przyznało następujące miejsca i nagrody:
  • Pryma Brodnicka (I miejsce i nagroda w wysokości 1500 zł) - Natalia Kosmowska z Opatkowic
  • Sekunda Brodnicka (II miejsce i nagroda w wysokości 1000 zł) - Sylwia Lewicka z Gdańska
  • Tercja Brodnicka (III miejsce i nagroda w wysokości 500 zł) - Aleksandra Brzuszkiewicz z Piławy Górnej
  • Fermata Brodnicka (wyróżnienie za najlepszą interpretację utworu i nagroda rzeczowa) - Joanna Zawicka z Brodnicy

Projekt i wykonanie statuetek - artyści plastycy Magdalena Dobrosielska-Jankowska i Marcin Szymielewicz z Brodnickiego Domu Kultury.

Nagrody ufundowało Stowarzyszenie Autorów ZaiKS.

Festiwal dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Brodnicy.

Organizator - Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Sztuki "Bractwo".

Współorganizator - Brodnicki Dom Kultury

Partner - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brodnicy.

Źródło: Katarzyna Watkowska Brodnicki Dom Kultury


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej