Zaloguj się | Rejestracja

Akcja na stacjach diagnostycznych w Brodnicy

wtorek, 19 października 2021 r., godz. 07:05  |  Wersja do druku

"Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo" - pod takim hasłem brodniccy policjanci, przy współpracy z właścicielami stacji diagnostycznych na terenie powiatu brodnickiego, przeprowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Diagnostycy dokonają kompleksowego sprawdzenia sprawności i ustawienia świateł.O samochód należy dbać cały rok, ale aby zimowa podróż była bezpieczna powinniśmy szczególnie zainteresować się stanem technicznym naszego pojazdu. Wielu osobom, pojazd jest niezbędny do pracy, wielu też kierowców decyduje się na dłuższe podróże w okresie przedświątecznym. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo na drodze.

Policjanci z Brodnicy wspólnie z właścicielami stacji kontroli pojazdów z terenu powiatu brodnickiego, po raz kolejny organizują darmowe, kompleksowe sprawdzenie sprawności i ustawień świateł w pojazdach. Działania przeprowadzone zostaną w dniach: 23 października, 6, 20 listopada oraz 4 grudnia 2021 roku.

Do akcji na terenie powiatu brodnickiego włączyło się 10 stacji kontroli pojazdów. Są to stacje:
  • Stacja Kontroli Pojazdów, przy ul. Sienkiewicza 23 (straż pożarna)
  • T-Service Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów , przy ul. 18 Stycznia 74
  • Kamiński i Spółka, Karbowo ul. Olsztyńska 5, Brodnica, ul. Sikorskiego 17b
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PKS, przy ul. Podgórnej 66a
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Neo-System przy ul. Podgórnej 67a
  • Stacja Kontroli Pojazdów SKR w Jabłonowie, przy ul. Przemysłowej 17
  • Stacja Kontroli Pojazdów Autoserwis Buchalscy, Piecewo ul. Wrzosowa 1/17a
  • T-Service Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Świedziebnia 40e
  • Stacja Kontroli Pojazdów S.C., ul. Graniczna 1

Dni są coraz krótsze, na drogach robi się ślisko i pojawiają się mgły. Zadbaj i Ty o bezpieczeństwo swoje, pasażerów których przewozisz i innych użytkowników dróg! Zapraszamy! To nic nie kosztuje.

Źródło: asp. szt. Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy KPP Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej