Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Edukacji Narodowej w Brzoziu

poniedziałek, 18 października 2021 r., godz. 10:20  |  Wersja do druku

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Polsce i Europie centralnego organu władzy oświatowej. Z tej okazji w Brzoziu odbyło się uroczyste spotkanie z dyrektorami i nauczycielami oraz pracownikami administracyjnymi i obsługi gminnych placówek oświatowych.W trakcie spotkania zastępca wójta gminy Brzozie Grażyna Grzecznowska w imieniu wójt Danuty Kędziorskiej-Cieszyńskiej podziękowała i złożyła najlepsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty oraz wręczyła nagrody dyrektorom szkół i żłobków i wyróżnionym nauczycielom. Podziękowała też za zaangażowanie i trud włożony w edukację dzieci i młodzieży, a także za osiągnięcia uczniów na egzaminach i w konkursach. Pani Grażynie Grzecznowskiej towarzyszyła skarbnik Ewa Piotrowicz.

Nagrody finansowe otrzymały dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzoziu Katarzyna Wandzlewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Wielkim Leźnie Katarzyna Burzyńska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Jajkowie Małgorzata Tambowcew, a także dyrektor Samorządowego Żłobka "Brzozowy Gaik" w Brzoziu i Jajkowie Wioletta Zarębska.

W gronie wyróżnionych w tym roku Nagrodą Wójta Gminy Brzozie znaleźli się również nauczyciele:
  • Szkoła Podstawowa w Brzoziu - Agnieszka Beszczyńska, Iwona Lange, Katarzyna Weręgowska
  • Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie - Alicja Ziętarska, Paulina Domżalska-Pacanowska, Anna Stajszczak, Anna Ottka, Marian Borowski
  • Szkoła Podstawowa w Jajkowie - Radosław Fiszer

Źródło: UG w Brzoziu


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej