Zaloguj się | Rejestracja

Sterylizacja w gminie Brzozie

środa, 13 października 2021 r., godz. 10:51  |  Wersja do druku

Kończy się termin składania wniosków (do 31 października) do programu dofinansowania sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich z terenu gminy Brzozie. Warunkiem skorzystania z bezpłatnego zabiegu sterylizacji lub kastracji będzie wypełnienie i złożenie wniosku przez właściciela zwierzęcia w Urzędzie Gminy Brzozie.Dofinansowanie przysługuje właścicielom zwierząt zamieszkującym na stałe na terenie gminy Brzozie. Wartość dofinansowania wynosi 50% kosztów zabiegu, ale nie więcej niż 100 zł brutto na jedno zwierzę. Właściciel zwierzęcia może otrzymać dofinansowanie na zabieg sterylizacji/kastracji psa/kota w ilości maksymalnie dwóch sztuk zwierząt rocznie.

Zabiegi można wykonać w Przychodni Weterynaryjnej "4 Łapy s.c." z siedzibą przy ul. Waryńskiego 2, 87-300 Brodnica, z którą Gmina ma podpisaną umowę.

Warunkiem uzyskania dofinansowania jest pozytywne rozpatrzenie wniosku przez wójta gminy Brzozie oraz łączne spełnienie poniższych warunków:

a) należy złożyć wniosek na druku stanowiącym załącznik do regulaminu;
b) właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości, książeczki zdrowia zwierzęcia, rodowodu lub paszportu bądź innego dokumentu potwierdzającego prawo do zwierzęcia;
c) właściciel psa/suki zobowiązany jest przedstawić ważne zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko wściekliźnie.

Termin składania wniosków: od 10 czerwca 2021 r. do 31 października 2021 r. lub do dnia ogłoszenia o zakończeniu akcji. Ilość środków przeznaczonych na ten cel jest ograniczona, w związku z tym decyduje kolejność zgłoszeń.
Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy w Brzoziu, pok. nr 7.

Dofinansowanie udzielane jest na podstawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Brzozie w 2021 roku przyjętego Uchwałą Nr XXI/144/2021 Rady Gminy Brzozie z dnia 10 marca 2021 r.

Zasady udzielania dofinansowania określa Zarządzenie Nr 30/2021 Wójta Gminy Brzozie z dnia 20 maja 2021 r. w sprawie określenia zasad udzielania dofinansowania z budżetu Gminy Brzozie do zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich oraz zasad sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących z ternu gminy Brzozie.

Szczegółowe informacje: Urząd Gminy w Brzoziu, pok. nr 7, tel. 56 49 12 916


Źródło: Urząd Gminy Brzozie


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej