Zaloguj się | Rejestracja

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca

wtorek, 12 października 2021 r., godz. 10:00  |  Wersja do druku

Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Na sklepowych półkach mnogość zniczy, kwiaty prawdziwe i sztuczne, gotowe wiązanki, bukiety, wszystko by ułatwić przedświąteczne zakupy. Skorzystajmy z tego, bo czasu zostało niewiele, a jest jeszcze w czym wybierać.Już niewiele dni pozostało do Wszystkich Świętych. Nie warto czekać z zakupami do ostatniej chwili, bo może się okazać, że nie kupimy tego co nam się podoba, a tylko to, co pozostało w sklepie. A przecież to ważne święto i każdy z nas chce, żeby groby naszych najbliższych były najpiękniejsze.

W Centrum Ogrodniczym DZIAŁKOWICZ można znaleźć piękne wiązanki z kwiatów sztucznych. Współczesne sztuczne kwiaty bardzo odbiegają od naszych dawnych wyobrażeń. Są piękne i do złudzenia imitują prawdziwe. Do niedawna były symbolem kiczu. Kojarzyły się z tym, co nienaturalne, a nawet niesmaczne. Ich opinii nie przysłużył się też jarmarczny wygląd i przejaskrawione kolory.

Jeśli sztuczne kwiaty wciąż kojarzą się z plastikową tandetą w najgorszym guście, pora zweryfikować ten pogląd, bo dziś oprócz plastikowych koszmarków można kupić sztuczne kwiaty, które do złudzenia przypominają te żywe, ba - są często od nich bujniejsze i piękniejsze. Tyle tylko, że nie pachną i nie więdną. A jest to dobra alternatywa, bowiem przymrozki i mrozy mogą skutecznie pozbawić piękna naturalne rośliny.

Warto zastanowić się nad wyborem, tym bardziej, że jest jeszcze w czym wybierać. Można samemu zrobić wiązankę, wybór kwiatów i liści jest całkiem spory i pozwala na samodzielne wykonanie wiązanki według upodobań. W sprzedaży są też chryzantemy, które także mogą pięknie przystroić groby. DZIAŁKOWICZ poleca również wybór zniczy, które odpowiednio dobrane stworzą piękną kompozycję.

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ w Brodnicy, znajduje się przy ulicy Sikorskiego 8. Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -18:00 i w soboty od 8:00 -16:00. Zapraszamy!

Źródło: Artykuł promocyjny

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej