Zaloguj się | Rejestracja

Dentobus w gminie Brodnica

czwartek, 16 września 2021 r., godz. 10:30  |  Wersja do druku

We wrześniu i październiku uczniowie szkół gminnych z terenu gminy Brodnica ponownie będą mogli skorzystać z przeglądu uzębienia oraz fluoryzacji w dentobusie. Wszelkie koszty udzielanych świadczeń pokrywa Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ, a usługę świadczy "Stomatologia Piaseczno" ze Starej Iwicznej koło Piaseczna.W poniedziałek, 13 września z badań i fluoryzacji skorzystało 71 uczniów i dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Gorczenicy. W kolejnych dniach dentobus pojedzie do Szkoły Podstawowej w Szabdzie oraz w Szczuce. W październiku badanie stanu uzębienia i fluoryzację będą mieli uczniowie SP Gortatowo oraz Szkoły Filialnej w Cielętach.

Dentobus jest w pełni wyposażonym stomatologicznym gabinetem zabiegowym, dysponującym m.in. specjalistycznym, sterowanym elektronicznie fotelem dentystycznym, zestawem punktowym RTG oraz niezbędnymi narzędziami stomatologicznymi. Są w nim udzielane świadczenia ogólnostomatologiczne oraz profilaktyczne dla dzieci i młodzieży do lat 18., w tym edukacja zdrowotna i promocja zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyki próchnicy zębów u uczniów.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica, Jolanta Tomella kierownik OKSZ

Dentobus w gminie Brodnica/fot. nadesłane :


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej