Zaloguj się | Rejestracja

Policja w Brodnicy informuje

środa, 08 września 2021 r., godz. 10:34  |  Wersja do druku

Zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży i uszkodzenia mienia usłyszał dzisiaj (8.09) mieszkaniec gminy Osiek, który zatrzymany został przez brodnickich kryminalnych. Mężczyzna kradł przewody elektryczne, metale, akumulatory i inne przedmioty, które zbywał na punktach skupu złomu. 29-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.Brodniccy policjanci pracujący nad sprawami kradzieży i kradzieży z włamaniem, które miały miejsce w ostatnich kilku tygodniach ustalili i zatrzymali wczoraj (7.09.) sprawcę tych przestępstw. 29-letni mężczyzna na przełomie lipca/września z działek budowlanych dokonał kradzieży przewodów elektrycznych, uszkodził skrzynkę energetyczną, włamał się do pomieszczeń gospodarczych skąd kradł metale i przewody elektryczne oraz włamał się do ładowarki z której ukradł akumulatory i olej napędowy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj został on przesłuchany i usłyszał 9 zarzutów popełnienia tych przestępstw. 29-latkowi za czyny jakie popełnił grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: asp. szt. Agnieszka Łukaszewska


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej