Zaloguj się | Rejestracja

Projekty Fundacji Brama Epok w SP w Gortatowie

środa, 08 września 2021 r., godz. 08:17  |  Wersja do druku

Od 6 września ruszyła kolejna tura projektu "Mała Ojczyzna - domem i drogą do wielkiego świata", na który Fundacja Brama Epok otrzymała dofinansowanie z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.Poniedziałkowe warsztaty, spotkania i prelekcje dla uczniów zatytułowane "Poniedziałek – dzień długi już z nazwy" będą odbywały się w Szkole Podstawowej w Gortatowie. Prowadzić je będzie Michał Markowski z TVK ELTRONIK w Brodnicy, który przekazywać będzie uczniom wiedzę o tym, jak kręcić filmy. 13 września rozpoczną się warsztaty z doktorantem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu Hanną Wiczanowską, podczas których uczniowie będą mogli nabyć umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi.

Kolejny pomysł to "Szkolna TV". Każdego miesiąca od września do grudnia uczniowie będą przygotowywać filmiki emitowane na kanale YouTube Fundacji. Projekt w tym samym czasie obejmuje także zajęcia dla rodziców zatytułowane "Chwila dla przyszłości". Będzie to cykl spotkań prowadzonych przez Joannę Kalenik, prezesa Fundacji Brama Epok i Zenona Matuszewskiego, dyrektora Szkoły Podstawowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce, dotyczących rozbudzania aktywności rodziców w szkole.

Parterami tych projektów Fundacji Brama Epok jest Gmina Brodnica oraz Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce.

Projekty Fundacji Brama Epok w SP w Gortatowie:


Projekty Fundacji Brama Epok w SP w Gortatowie:


Projekty Fundacji Brama Epok w SP w Gortatowie:


Źródło: Justyna Klimowska sekretarz G Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej