Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

piątek, 27 sierpnia 2021 r., godz. 09:49  |  Wersja do druku

W środę, 24 sierpnia Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski wręczył absolwentom szkół gminnych stypendia motywacyjne "Wybitny Absolwent" i "Laureat" za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021.Stypendia dla uczniów przyznawane są zgodnie z uchwałą Nr VII/62/19 Rady Gminy Brodnica z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży uzdolnionej, pobierającej naukę na terenie gminy Brodnica, bez względu na miejsce zamieszkania, form i zakresu tej pomocy, w tym stypendiów dla uzdolnionych uczniów oraz trybu postępowania w tych sprawach.

Stypendium motywacyjne "Wybitny Absolwent", dla którego kryterium jest uzyskanie na świadectwie ukończenia szkoły średniej ocen nie mniejszej niż 5,30, oraz uzyskanie wszystkich wyników z egzaminów przeprowadzonych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w danym typie szkoły co najmniej wysokich w skali staninowej otrzymały:

Oliwia Graczyk - absolwentka Szkoły Podstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy oraz Martyna Gołkowska, Karolina Trendowicz i Wiktoria Faraś - absolwentki Szkoły Podstawowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce a także Julia Podolska, Konstancja Prussakowska, Weronika Kocieniewska i Maja Jankowska - absolwentki Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szabdzie.

Stypendium motywacyjne "Laureat" za uzyskanie tytułu laureata konkursu, olimpiady przedmiotowej, innych konkursów i zawodów, pod warunkiem uzyskania tytułu laureata co najmniej na szczeblu wojewódzkim otrzymał Jakub Grądek, absolwent Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szabdzie.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Wręczenie stypendiów motywacyjnych/fot. nadesłane:


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej