Zaloguj się | Rejestracja

Bal Seniora w Brzoziu - film i zdjęcia

poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r., godz. 10:12  |  Wersja do druku

Już ponad rok w Brzoziu działa Klub Seniora "Brzozowy Raj". Swoją działalność prowadzi w budynku po byłym gimnazjum, w którym stworzono ciepłe i klimatyczne wnętrza. W piątek, 13 sierpnia odbył się Bal Seniora, który udowodnił, że w każdym wieku można żyć pełnią życia.Seniorzy z Klubu Seniora "Brzozowy Raj" w Brzoziu bawili się w piątek, 13 sierpnia na Balu Seniora, który odbył się w hotelu KALCHEM. Uroczystość rozpoczęła się licznymi przemówieniami zaproszonych gości, wśród których przemawiała Wójt Gminy Brzozie Danuta Kędziorska-Cieszyńska, Przewodniczący Rady Powiatu Brodnickiego Roman Pytlasiński, Radny Powiatu Brodnickiego Arkadiusz Orłowski, a w imieniu Poseł na Sejm Joanny Borowiak, Radna Województwa Kujawsko-Pomorskiego Małgorzata Taranowicz.

O powstaniu i działalności Klubu Seniora "Brzozowy Raj" barwnie opowiadała opiekunka klubu Halina Borkowska. Gmina Brzozie jest jedynym samorządem w regionie, który oferuje seniorom tak liczne atrakcje.

Po części oficjalnej aktywni seniorzy tańczyli nie tylko walczyki, ale również zaprezentowali uroczystego poloneza, którym bal się rozpoczął. Uroczyste stroje, suto zastawione stoły, wesołe tańce - uczestnicy balu udowodnili, że wiek nie stanowi przeszkody w aktywnym spędzaniu czasu wolnego.

Punktem wieczoru, który wywołał szeroki uśmiech na twarzach wszystkich osób, był występ które zaprezentował zespół wokalno-teatralny "Wszyscy Razem" z Brzozia. Fantazyjnie przygotowany kabaret "Rolnik szuka żony" został nagrodzony gorącą owacją. Zabawa trwała do późnych godzin, a jej zakończenie przyniosło oczekiwanie na kolejne takie spotkania.

Bal Seniora w Brzoziu:


Bal Seniora w Brzoziu - 13 sierpnia 2021 r.:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej