Zaloguj się | Rejestracja

Wsparcie dla firm - webinarium

czwartek, 18 lutego 2021 r., godz. 11:03  |  Wersja do druku

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, burmistrz Brodnicy oraz Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają na webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm z Brodnicy i okolic. Udział jest bezpłatny.Podczas spotkania przedsiębiorcy poznają możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia z podatku dochodowego PIT/CIT na 12 lub 15 lat. Wsparcie oferowane jest na nowe projekty inwestycyjne zarówno dużych firm, jak i podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania dowiesz się w jaki sposób zmieniły się warunki wsparcia dla firm z powiatu brodnickiego i kto może uzyskać pomoc w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

W drugiej części wydarzenia Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży swoją ofertę na temat korzystnych pożyczek, kredytów oraz gwarancji, a także wsparcia w ramach pakietu pomocowego dla firm dotkniętych skutkami pandemii.

Webinarium odbędzie się w piątek 26 lutego br. o godzinie 11:00 w aplikacji MS Teams. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu. Zapisy na wydarzenie przyjmowane są do 25 lutego na adres: w.leszniewska©strefa.gda.pl

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu.

Wsparcie dla firm - webinarium:
Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej