Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

środa, 17 lutego 2021 r., godz. 12:57  |  Wersja do druku

Gminna Biblioteka Publiczna w Brzoziu ogłasza konkurs fotograficzny "Cztery Pory Roku w gminie Brzozie: Zima". Celem konkursu jest między innymi promowanie walorów przyrodniczych gminy Brzozie.Tematem konkursu są fotografie wykonane zimą na terenie gminy Brzozie. Celem konkursu jest promowanie walorów przyrodniczych gminy Brzozie, prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii oraz zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury oraz jej ochrony. Tematem konkursu jest prezentacja i promowanie walorów przyrody, architektury oraz krajobrazów na terenie gminy Brzozie.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzoziu, Gminy Brzozie, wystawione na wystawie plenerowej w Brzoziu oraz wykorzystane w celach promocyjnych gminy Brzozie. Na zakończenie całego konkursu odbędzie się wernisaż wystawy nagrodzonych pracz całego cyklu oraz wręczenie nagród.

Konkurs jest otwarty niezależnie od miejsca zamieszkania. Fotografie wraz z formularzem rejestracyjnym należy nadesłać do dnia 30 marca 2021r. w formie elektronicznej na adres: biblioteka©brzozie.pl z dopiskiem "Cztery Pory Roku w gminie Brzozie: Zima"

Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacja Regulaminu konkursu.

Regulamin

Formularz rejestracyjny

Zima w gminie Brzozie - konkurs:
Źródło: Urząd Gminy Brzozie


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej