Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

wtorek, 10 listopada 2020 r., godz. 14:23  |  Wersja do druku

Rozwijanie wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej, kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych, a także zwrócenie uwagi na to, jak istotną rolę w życiu każdego dziecka pełni rodzina i bliskie relacje pomiędzy jej członkami, było celem Gminnego Konkursu Plastycznego "To właśnie jest moja rodzina", który rozstrzygnięto w gminie Brzozie.Uczestnikami konkursu mogły być dzieci i uczniowie szkół z terenu gminy Brzozie. Aby wziąć udział w konkursie należało samodzielnie przygotować pracę plastyczną dowolną techniką. Prace konkursowe oceniane były w czterech kategoriach wiekowych:
  • przedszkola i oddziały przedszkolne
  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • klasy VII –VIII

Głównym kryterium oceny prac była pomysłowość, inwencja twórcza dziecka, oryginalne podejście do tematu i estetyka wykonania.

W dniu 29 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło wiele prac z oryginalnym podejściem do tematu i inwencją twórczą godną prawdziwych artystów. Jury obradowało długo, bo prac było wiele i wszystkie zasługiwały na nagrody. W związku z tym zadecydowano, że zostanie przyznanych również kilka wyróżnień.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplom i słodki upominek, natomiast zdobywcy trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnieni, atrakcyjne nagrody, które zostaną im doręczone do domów. Dyplomy i słodki upominek dla pozostałych uczestników zostaną przekazane przez dyrektorów szkół podstawowych.

I grupa (przedszkola i oddziały przedszkolne)

Zofia Dembowska SP Jajkowo
Igor Żurawski SP Brzozie
Gracjan Rubalewski SP Brzozie
Filip Woźniak – wyróżnienie SP Brzozie

II grupa (szkoły podstawowe klasy I – III)

Alicja Zielińska SP Brzozie
Wiktoria Apczyńska SP Brzozie
Michał Waruszewski SP Brzozie
Karina Czaplińska – wyróżnienie NSPS w Nowym Mieście Lubawskim

III grupa (szkoły podstawowe klasy IV – VI)

Angelika Rogożyńska SP Brzozie
Błażej Pikulski SP Jajkowo
Maja Bieżuńska SP Brzozie
Marta Galińska – wyróżnienie SP Wielkie Leźno
Paweł Szpakowski – wyróżnienie SP Wielkie Leźno

IV grupa (szkoły podstawowe klasy VII – VIII)

Konrad Warlikowski SP Wielkie Leźno
Nikola Grzyb SP Brzozie
Joanna Pucek SP Brzozie

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom!


reklama

Źródło: UG Brzozie

Prace konkursowe/fot. UG Brzozie:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej