Zaloguj się | Rejestracja

Jabłonowo Pomorskie

wtorek, 10 listopada 2020 r., godz. 13:37  |  Wersja do druku

W Jabłonowie Pomorskim otwarto Izbę Pamięci Miasta i Gminy. Mieści się ona przy ulicy Kościelnej w pawilonie Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim.W otwarciu Izby Pamięci Miasta i Gminy Jabłonowa Pomorskiego wzięli udział burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski, przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Zbigniew Mikulicz, dyrektor Centrum Kultury i Sportu Katarzyna Pomianowska wraz z pracownikami. Opiekunem Izby Pamięci jest Marcin Olszewski.

- Dzisiaj oddajemy to miejsce, aby można było opowiadać o naszej lokalnej historii. Długo o tym miejscu się mówiło, teraz to miejsce będzie głośno mówić o naszej przeszłości – mówił Przemysław Górski, burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Izba Pamięci Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie będzie otwarta dla zwiedzających po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po Izbie Pamięci, który odbędzie się 11 listopada 2020 r. o godzinie 12:00 tutaj

reklama

Źródło: UMiG Jabłonowo Pomorskie

Otwarcie Izby Pamięci/fot. UMiG Jabłonowo Pomorskie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej