Zaloguj się | Rejestracja

II Gala Talentów Gminy Brzozie

poniedziałek, 09 listopada 2020 r., godz. 10:12  |  Wersja do druku

W dniu 9 listopada odbyła się II edycja Gali Talentów Gminy Brzozie. Transmisję oglądać można było na profilu Facebooka i strony internetowej Gminy Brzozie. Nominowanych zgłaszali mieszkańcy gminy na początku 2020 roku.Uroczysta Gala II edycji Talentów Gminy Brzozie miała się odbyć w marcu 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia, uniemożliwiły jej przeprowadzenie. Obecny czas nie sprzyjał również tradycyjnej formie konkursu, wobec czego musiał on zostać przeprowadzony w formie on-line.

Pomysłodawczynią konkursu była wójt Danuta Kędziorska-Cieszyńska. Nominowani mieszkańcy gminy Brzozie osiągnęli sukcesy nie tylko na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, ale także na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Pani wójt w swoim wystąpieniu w trakcie I Gali Talentów Gminy Brzozie powiedziała: - Tworzycie Państwo nowoczesną gminę i sprawiacie, że ja jako wójt tej gminy mogę być dumna, że przyszło mi pracować i żyć wśród tak wyjątkowych ludzi.

Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach: NAUKA, SPORT, KULTURA i DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA. Do udziału zaproszeni byli wszyscy mieszkańcy gminy Brzozie, którzy mogli oddawać głosy na swoich faworytów. W trakcie głosowania wyłoniono zwycięzców, którymi zostali:

Kategoria NAUKA
Arkadiusz Bartkowski – 10 letni uczeń z SP w Wielkim Leźnie.

Kategoria KULTURA
Agata Bieńkowska – 14 latka z SP. w Jajkowie.

Kategoria SPORT
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Dziewcząt z Brzozia – zespół zgłoszony przez prezesa OSP Waldemara Bytnera.

Kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju społeczności lokalnej "Po Drodze" – zgłoszone przez prezesa stowarzyszenia Iwonę Wiśniewską.

Laureaci otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 1.000 zł oraz pamiątkowe grawertony, a wszyscy nominowani kosze upominkowe.

Gala cieszy się dużym zainteresowaniem, na początku przyszłego roku rusza jej III edycja.

Link do transmisji: https://www.facebook.com/ugbrzozie/videos/2454880314819173

W galerii przypominamy sobie I Galę Talentów Gminy Brzozie.


reklama

Źródło: Anna Michalak UG Brzozie

I Gala Talentów Gminy Brzozie 2019:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej