Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

wtorek, 13 października 2020 r., godz. 06:01  |  Wersja do druku

7 października 2020 r. w Urzędzie Gminy Brodnica odbyło się spotkanie wójta gminy Brodnica Adama Zalewskiego z przewodniczącymi kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Brodnica. Spotkanie to było także okazją do podziękowań za blisko trzyletnią pracę przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet w gminie Brodnica.W spotkaniu brali udział także: w imieniu nieobecnych przewodniczących KGW – wytypowane członkinie kół, przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet, honorowa przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet, sekretarz gminy Brodnica, pracownicy Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia. Na spotkaniu omawiano m.in. bieżące sprawy kół w kontekście wykonania tegorocznego budżetu, założenia do planu budżetu na rok 2021.

Wójt Adam Zalewski, w trosce o zdrowie pań, przypomniał o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią koronawirusa i prosił o ich przestrzeganie i stosowanie celem uniknięcia problemów zdrowotnych oraz zminimalizowania ilości chorych, szczególnie w okresie kiedy rozpoczął się okres grypowy.

Spotkanie to było także okazją do podziękowań za blisko trzyletnią pracę przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet w gminie Brodnica – pani Elżbiecie Sosińskiej, która zrezygnowała z pełnienia tej funkcji. Na zakończenie spotkania panie we własnym gronie wybrały nową przewodniczącą Gminnej Rady Kobiet w gminie Brodnica, którą została pani Karolina Iwańska z Nowego Dworu.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica, Jolanta Tomella kierownik OKSZ

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama