Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

środa, 30 września 2020 r., godz. 10:11  |  Wersja do druku

W świetlicy wiejskiej w Brzoziu odbyło się VII Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Brzozie. Na spotkaniu przedstawiono sprawozdanie z działalności kół, była prelekcja i pyszny poczęstunek.Przewodnicząca Gminnej Rady KGW Małgorzata Smoczyńska pisze:

W świetlicy wiejskiej w Brzoziu odbyło się VII Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Brzozie. Na spotkanie wszystkie koła zaprosiła przewodnicząca Gminnej Rady KGW – Małgorzata Smoczyńska. Podczas spotkania przewodnicząca przedstawiła sprawozdanie z działalności kół oraz podziękowała Paniom za zaangażowanie i udział w akcji szycia maseczek dla mieszkańców gminy Brzozie.

Wśród zaproszonych gości obecne były przewodnicząca Regionalnej Rady KGW w Toruniu Pani Danuta Grzyb, Wójt Gminy Brzozie Pani Danuta Kędziorska-Cieszyńska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Brzozie Pani Maria Florkiewicz. Wszyscy obecni na spotkaniu mieli możliwość wysłuchać prelekcji pt. "O kobiecie prawie wszystko - historia kobiet polskich na przestrzeni wieków", którą zaprezentowała Pani Danuta Grzyb. Impreza odbyła się przy poczęstunku przygotowanym przez panie z KGW Brzozie oraz przy wsparciu Pań z pozostałych KGW.

Kolejne spotkanie za rok, tym razem gospodarzem będzie Koło Gospodyń w Jajkowie.reklama

Źródło: Małgorzata Smoczyńska

VII Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama