Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Osiek

wtorek, 01 września 2020 r., godz. 07:49  |  Wersja do druku

Gmina Osiek zachęca mieszkańców do skorzystania z ujednoliconego wzorca tablic adresowych z numeracją domów. Pamiętajmy, że właściciele nieruchomości zabudowanych są zobowiązani umieścić na nieruchomości, w widocznym miejscu, tabliczkę z numerem porządkowym posesji oraz nazwą miejscowości. W przypadku gdy budynek położony jest w głębi ogrodzonej nieruchomości, oznakowanie z numerem porządkowym umieszcza się również na ogrodzeniu.Urząd Gminy w Osieku informuje:

Zgodnie z art. 47b ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity, Dz.U. z 2020 r. poz. 276, z późn. zm.) właściciele nieruchomości zabudowanych są zobowiązani umieścić na nieruchomości, w widocznym miejscu, tabliczkę z numerem porządkowym posesji oraz nazwą miejscowości. W przypadku gdy budynek położony jest w głębi ogrodzonej nieruchomości, oznakowanie z numerem porządkowym umieszcza się również na ogrodzeniu.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie wniosku o tablice adresowe na budynki w Urzędzie Gminy Osiek - pok. nr 4. Zamówienia będą realizowane po otrzymaniu większej ilości wniosków oraz wpłynięciu opłaty.

Projekt tabliczki adresowej:
  • wymiary: 36 cm x 24 cm
  • wykonana z aluminium, oklejona folią odblaskową
  • opłata za 1 tabliczkę wynosi 48,00 zł brutto. Opłatę należy uiścić w pokoju nr 4 u p. Agnieszki Bełcik

Tabliczki mają znaczenie nie tylko estetyczne czy też logistyczne (dotarcie listonosza, kuriera, śmieciarki itp.). Przede wszystkim służą poprawie bezpieczeństwa, ponieważ ułatwią dojazd pod wskazany adres służbom medycznym czy straży pożarnej.

Druki wniosków dostępne są do pobrania oraz w Urzędzie Gminy, pok. nr. 4.


reklama

Źródło: UG Osiek

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej