Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

wtorek, 11 sierpnia 2020 r., godz. 12:19  |  Wersja do druku

W trzech miejscowościach gminy Brzozie - Jajkowie, Brzoziu i Wielkim Leźnie odbyły się pikniki integracyjne dla całych rodzin, pod wspólną nazwą "Śniadanie na trawie". Pogoda na szczęście dopisała, uczestnicy również.W programie pikników, które odbyły się w niedziele 26 lipca, 2 i 8 sierpnia można było skorzystać z:

WAKE UP – porannej gimnastyki z animatorem dla całej rodziny

OŚMIORNICY I KOŁA FORTUNY – gier zespołowych prowadzonych przez Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy

KONKURSÓW Z NAGRODAMI – dla dzieci

STRZELNICY – dla starszaków

ANIMATORA DLA DZIECI – zabaw tanecznych, zabaw z chustą i tunelem animacyjnym, modelowania balonów, baniek mydlanych, mini rowerków

Było wesoło i klimatycznie, co można zobaczyć na zdjęciach. Podziękowania należą się Górznieńsko-Lidzbarskiemu Parkowi Krajobrazowemu i jego pracownikom, pani Barbary Szram i jej "Animacji z Basią", strzelnicy ASG Wataha War.-Mar. Drużynie Zwiadowczej oraz animatorom sportu. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a mieszkańcy dopisali i bawili się świetnie.


reklama

Źródło: UG w Brzoziu

Śniadanie na trawie/fot. UG w Brzoziu:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej