Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Zbiczno

piątek, 31 lipca 2020 r., godz. 06:33  |  Wersja do druku

W sobotę, 25 lipca przy hali widowiskowo-sportowej w Zbicznie odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez OSP w Zbicznie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również władz samorządowych Gminy Zbiczno.W imprezie uczestniczyli: Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich w Zbicznie, Stowarzyszenie “Zgodnie z naturą i tradycją” w Zbicznie oraz członkowie, rodziny i sympatycy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbicznie.

W trakcie imprezy swoje umiejętności i wysoki poziom wyszkolenia zaprezentowała jednostka OSP Zbiczno. Pokazowe działania polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku drogowego, wykonaniu dostępu do poszkodowanego kierowcy za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz udzielenie pomocy medycznej. Uczestnicy spotkania mieli możliwość skosztowania wyrobów ekologicznych, wędlin, ciast i napojów przygotowanych przez lokalnych wytwórców.

Spotkanie integracyjne OSP Zbiczno z lokalną społecznością zostało sfinansowane przez Lokalną Grupę Działania “Pojezierze Brodnickie”, w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji 2” oraz ze środków własnych OSP Zbiczno.


reklama

Źródło: UG w Zbicznie

Spotkanie integracyjne w Zbicznie/fot. UG w Zbicznie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama