Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

środa, 29 lipca 2020 r., godz. 12:20  |  Wersja do druku

Wójt gminy Brzozie i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzoziu zapraszają dzieci i uczniów szkół z terenu gminy Brzozie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “To właśnie jest moja rodzina”.Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i uczniowie szkół z terenu gminy Brzozie. Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie przygotować pracę plastyczną, techniką dowolną, w formacie nie mniejszym niż A4.

Prace konkursowe oceniane będą w 4 kategoriach wiekowych:
  • przedszkola i oddziały przedszkolne
  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • klasy VII –VIII

Celem konkursu jest:
  • rozwijanie wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej
  • promowanie indywidualnych zdolności twórczych
  • kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych
  • zapobieganie rozpowszechniania się uzależnień wśród dzieci, młodzieży i dorosłych
  • spędzenie aktywnie czasu, poprzez wspólne gry i zabawy bez potrzeby korzystania z używek
  • zwrócenie uwagi na to, jak istotną rolę w życiu każdego dziecka pełni rodzina i bliskie relacje pomiędzy członkami rodziny

Głównym kryterium oceny prac przez jury będzie: pomysłowość, inwencja twórcza dziecka, oryginalne podejście do tematu i estetyka wykonania.

Regulamin konkursu


reklama

Źródło: UG w Brzoziu

Gminny konkurs plastyczny:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama