Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

czwartek, 16 lipca 2020 r., godz. 06:22  |  Wersja do druku

We wtorek, 14 lipca w Brzoziu oficjalnie otworzono Klub Seniora, który działać będzie w budynku po byłym gimnazjum. Przygotowano część oficjalną, poczęstunek i pierwsze warsztaty. Teraz seniorzy z gminy Brzozie będą mogli spotykać się w nowym obiekcie.Stało się! Klub Seniora w Brzoziu "Brzozowy Raj" rozpoczął swoją działalność. Seniorów na miejscu przywitała kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Raczkowska oraz opiekunka Klubu Seniora Halina Borkowska. W imieniu wójt Danuty Kędziorskiej-Cieszyńskiej powitali przybyłych jej zastępca Tomasz Mażutis i przewodnicząca Rady Gminy Maria Florkiewicz. Były przemówienia, a podopiecznym Klubu Seniora życzono miło i produktywnie spędzonego czasu w klubie.

Po części oficjalnej na wszystkich czekał poczęstunek, podczas którego seniorzy z zainteresowaniem rozmawiali. Gwar rozmów i uśmiechnięte twarze towarzyszyły wydarzeniu jeszcze przez jakiś czas. Następnie uczestnicy zostali zaproszeni na spacer po obiekcie, gdzie mogli zobaczyć sale zaadaptowane do dyspozycji klubu. Po wstępie seniorzy mogli przystąpić do pierwszych warsztatów w klubie. Życzymy powodzenia!


reklama

Źródło: Tomasz Mażutis zastępca wójta gminy Brzozie

Tytuł galerii:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama