Zaloguj się | Rejestracja

GOK w Górznie zaprasza

czwartek, 02 lipca 2020 r., godz. 09:29  |  Wersja do druku

Gminny Ośrodek Kultury w Górznie i Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy zapraszają na półkolonie teatralne w ramach Lata w teatrze 2020 w okresie 20 lipca - 1 sierpnia. Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie do dnia 15 lipca. Ilość miejsc ograniczona.A tak o warsztatach (półkolonie teatralne) piszą organizatorzy:

Podczas warsztatów będziemy szukać rzeczy, gestów, zachowań, które nas cieszą i dają radość innym. Może wystarczy komuś posprzątać podwórko? Może warto zaaranżować wystawę pośród niczego? Albo dodać koloru do szarości budynków, chodników i asfaltu? A może zrobić kolorowy spektakl? Czyż radość nie bierze się z uważności na bliźniego Podzielmy się dobrem, którego doświadczyliśmy lub otrzymaliśmy! Wyłuskajmy z czerni przeżyć kolor, śmiech i żart!

Aby to zrobić, wykorzystamy techniki cyrkowe (żonglerkę, klaunadę, ekwilibrystykę) oraz techniki teatralne (dramę, pantomimę, zabawy naśladowcze). Inspiracją do pracy stanie się jarmarczny teatr średniowiecza i commedia dell'arte. Chcemy, by publiczność ponownie zbierała się wokół artystów po to, by dobrze się bawić, ale również, by usłyszeć jakąś wiadomość czy przekaz.

Prowadzący warsztaty
Rafał Cendrowski
Anita Zawadzka
Tomasz Cebo
Beata Grędzińska
Dorota Smoktunowicz
Agnieszka Drelich-Magdziak


Lato w teatrze 2020 :

reklama

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Górznie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama